Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ситуація – як у всіх: багато готелів Києва виявилися не готовими до наслідків ракетної атаки

Після російського ракетного обстрілу 23 листопада деякі райони Києва залишилися без електропостачання. У багатьох житлових будинках зникло не лише світло, а й вода з опаленням. The Page перевірив, чи використовують мешканці столиці варіант переночувати в готелях, доки перебувати вдома некомфортно.

Світло, вода і опалення в готелях Києва після обстрілів: що відомо

Виявилося, що багато засобів розміщення не готувалися до такого розвитку подій і тому не можуть надати клієнтам навіть базовий набір комунальних послуг. Наприклад, у City Hotel, розташованому в центрі столиці, за словами співробітників готелю, проблем із електропостачанням і опаленням станом на вечір 24 листопада не було, проте води поки що немає. Підвищення попиту на свої послуги з боку місцевих мешканців у готелі не помітили – тут традиційно зупиняються іногородні.

Проблеми із електропостачанням є навіть у центральних районах. Адміністратор готелю FireInn, що знаходиться біля парку Шевченка, запропонувала звернутися по коментарі пізніше. «Телефон розряджається», – пояснила вона.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Голосіївський район знеструмлений уже понад добу. Більшість телефонів розташованих у ньому готелів не відповідають, що, скоріш за все свідчить, що вони опинилися в такому ж становищі.

У готелі «Голосіївський» The Page пояснили, що вдень 24 листопада з'явилася вода, проте опалення та світла так і немає. «Тому людям немає сенсу звертатися до нас, ситуація – як у всіх», – розповіла адміністратор.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Бувають й інші комбінації: вода і опалення є, електрики немає. За таких умов зараз працює хостел «Подільський парус». Його співробітник наголосив, що насправді остання ракетна атака росіян та її наслідки жодним чином не позначилися на кількості гостей. «Все стабільно погано з 24 лютого», – додав він.

За даними Booking.com, зараз у Києві заброньовано 73% засобів розміщення, клієнтам сервісу доступні близько 450 варіантів. Більшість з них в ціновому діапазоні від 350 до 2 000 грн.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини