Facebook Pixel

Добірка travel points в Україні, де можна відпочити

Автор

Подорожі Україною можуть щоразу захоплювати, оскільки наша країна вражає кількістю унікальних місць. Разом із сервісом онлайн-страхування hotline.finance ми зробили добірку локацій, які варто відвідати вже цього туристичного сезону.

Якщо ви збираєтеся за кордон, тоді не забувайте про туристичний (медичний) поліс, який покриє витрати на лікування у разі хвороби чи травми. Щоб оформити туристичне страхування онлайн, вам знадобиться лише 5 хвилин.

Буцький каньйон, Черкаська область

Вихідні в Буцькому каньйоні запам'ятаються мальовничими краєвидами та первозданною природою. Місце настільки чарівне, що його ще називають «маленькою Швейцарією» і порівнюють з норвезьким фіордом. Довжина скельного каньйону близько 5 км. А вік гранітних порід, через які протікає річка Гірський Тікіч, сягає приблизно 2 мільярди років.

Крім цього, на території каньйону знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції.

Буцький каньйон підійде для сімейного відпочинку. Однак він також популярний серед скелелазів. Їх приваблює один з уступів — Скеля Родіонова.

Базальтові стовпи, Рівненська область

Спочатку базальтові кар'єри використовувалися для видобутку природного матеріалу. Глибина сягає 9, а в деяких місцях і 15 метрів. Нині це незвичайна локація з кам'яними колонами-багатогранниками. Вода, яка затопила кар'єри, має насичений бірюзовий відтінок. У ній можна купатися, бо вона чиста. Родзинка локації — невеликий острів базальту в центрі озера. Місцеві прозвали його Островом кохання.

Невеликий острів базальту в центрі озера місцеві прозвали Островом кохання. Фото Shutterstock

Невеликий острів базальту в центрі озера місцеві прозвали Островом кохання. Фото Shutterstock

Тунель кохання, Рівненська область

За кілька кілометрів на схід від селища Клевань розташувалася стара залізнична колія завдовжки 4 кілометри. Раніше цей шлях вів до військової частини, але, щоб сховати її від цікавих очей, уздовж дороги висадили дерева. Згодом насадження утворили мальовничу арку. Примітно, що потяги продовжують ходити, проте не так часто.

«Тунель кохання» особливо прекрасний влітку та восени. Саме в цю пору року молодята люблять влаштовувати тут фотосесії.

Кам'яне село, Житомирська область

«Місце сили» — так називають Кам'яне село на Житомирщині. Навколо цього місця ходить безліч легенд. Наприклад, одна з них свідчить, що колись жителі села відмовилися дати притулок мандрівнику, який проходив повз нього. Ним виявився сам Господь. На покарання за це село було перетворено на каміння.

Цивілізації в селі немає — воно розташоване в лісі. Але цінність місця саме в автентичності. Воно буде ідеальним для походу з наметом.

Бакота, Хмельницька область

Бакота знаходиться за 50 кілометрів від Кам'янця-Подільського. Колись Бакота була повноцінним селом, але її було затоплено через будівництво Дністровського гідровузла. Бакота — це місце із дивовижною природою, від якої захоплює подих.

Перебуваючи тут, обов'язково слід відвідати Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир, який був збудований ще в XI-XII столітті, та Дністровське водосховище.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉