Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський держбанк через Печерський суд намагається зупинити продаж Промінвестбанку

Російський держбанк ВЕБ заявив, що зумів добитися судової заборони на примусовий продаж своєї української «дочки» — Промінвестбанку.

Згідно із заявою ВЕБу, рішення прийняв Печерський районний суд Києва, передає «Інтерфакс-Україна».

Раніше майже 100% акцій Промінвестбанку були виставлені на аукціон за стартовою ціною 532 млн грн (близько $20,6 млн). Інтерес до активу вже виявили три претенденти — фінансова компанія "Женева" та "Європейське ощадне товариство" (пов'язані з екс-главою "Альфа-Банку Україна" Андрієм Волковим), а також "Кредитне товариство "Інвестиційне" киянина Олександра Зінов'єва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

ВЕБ вважає незаконним примусовий продаж Промінвестбанку, тому звернувся до потенційних покупців з рекомендацією «утриматися від покупки, щоб уникнути в майбутньому судових розглядів і збитків».

Контекст

  • Історія стягнення акцій Промінвестбанку почалася наприкінці весни минулого року. Третейський суд у Гаазі вирішив, що Росія повинна віддати $159 млн українським компаніям, пов'язаним з бізнесменом Ігорем Коломойським, за збитки, завдані анексією Криму.
  • Раніше Верховний суд України забороняв виконавчій службі звертати стягнення на папери ВЕБу за вимогами групи «Еверест».
  • Після цього в червні ВЕБ подав до Арбітражного суду Стокгольма позов проти України через порушення положень міжурядової угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій з РФ 1998 року.

Коментарі

Всі новини