Наглядову раду Приватбанку очолила екс-співробітниця Казначейства США

Фото: privatbank.ua

Фото: privatbank.ua

Новий склад наглядової ради Приватбанку обрав головою Шерон Icкі, яка раніше працювала міжнародним радником Управління технічної допомоги Казначейства США та експертом-консультантом МВФ.

Icкі зазначила, що нова наглядова рада розуміє великі виклики та впевнена, що вони будуть подолані. «Разом із менеджментом банку ми готові продовжувати подальшу якісну трансформацію установи», – зазначила вона, повідомляє пресслужба банку.

Міністр фінансів України Оксана Маркарова в свою чергу зазначила, що новий склад наглядової ради повинен буде «стабілізувати, оздоровити, розвинути та повернути Приватбанк на ринок шляхом приватизації до 2022 року». Вона пообіцяла, що зі свого боку Мінфін зробить майбутню приватизацію «максимально прозорою і ефективною».

Telegram Logo

До складу наглядової ради Приватбанку входять 6 незалежних членів (Шерон Іскі, Еран Кляйн, Надір Шейх, Себастіан Шьонайх-Каролат, Ольга Томаш і Роман Сульжик) та 3 представники держави, зокрема від президента, парламента та уряду (Юлія Мецгер, Сергій Олексієнко та Артем Шевальов).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини