Facebook Pixel

Банк «Кредит Дніпро» Ярославського купить російського конкурента

«Кредит Дніпро» хоче купити PINbank. Фото: pinbank.ua

«Кредит Дніпро» хоче купити PINbank. Фото: pinbank.ua

Банк «Кредит Дніпро» має намір придбати Перший інвестиційний банк (PINbank), який належить росіянину Євгену Гінеру (88,89% акцій). Про це повідомляє Антимонопольний комітет.

Зазначається, що комітет розпочав справу щодо концентрації у вигляді придбання банком «Кредит Дніпро» понад 50% голосів у вищому органі управління PINbank.

За даними Нацбанку України, на 25 червня 2021 року акціонером PINbank також був Олександр Шандрук із часткою акцій 9,51%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Згідно з даними НБУ на 1 жовтня 2021 року за розміром загальних активів банк «Кредит Дніпро» посідав 19-е місце (19,781 млрд грн). Станом на 1 січня 2021 року, за даними Нацбанку, єдиним акціонером банку був Олександр Ярославський.

«Перший інвестиційний банк» засновано в 1997 році. Згідно з даними Нацбанку на 1 січня 2020 року загальна сума активів банку становила майже 1,9 млрд грн, що дало змогу йому посісти 44-те місце серед 75 працюючих банків. У грудні 2019 року головою наглядової ради банку став колишній заступник голови правління української дочки російського Сбербанку Дмитро Золотько.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У 2021 році компанія «Енергопоставка» збиралася придбати понад 50% акцій PINbank.

Коментарі

Всі новини