Facebook Pixel

Посол Mitsubishi Motors Ukraine Дар'я Білодід: олімпійська «Анаконда»

Фото: Jetsetter

Фото: Jetsetter

У Києві відбулася прем'єра документального фільму про унікальну дзюдоїстку Дар'ю Білодід.

Нинішні Олімпійські ігри повинні були стати для 19-річної спортсменки головним кар'єрним тріумфом. Найбільш титулована дзюдоїстка сучасності підходила до них на піку і спортивної форми, і психологічного настрою. У 2018-2019 рр. киянка виграла взагалі все, що тільки можна, та стала наймолодшою чемпіонкою світу за всю історію дисципліни. Причому як серед жінок, так і серед чоловіків. Останній виклик — олімпійське «золото», яке було удвічі ціннішим, оскільки ігри проходили на батьківщині дзюдо. А з огляду на настрій та шлях Дар'ї, яка укладає японок у їхніх власних кращих традиціях, сумніватися в її перемозі не доводилося. Мабуть, це було єдине гарантоване «золото» України в Токіо.

«Ми бачимо в особі Дар'ї людину, яка знає, чого хоче, і постійно рухається до своєї мрії, залишаючись при цьому собою, — коментує вихід короткометражки Денис Драч, виконавчий директор «Ем Ем Сі Україна». — Цей фільм — можливість показати непростий шлях справжньої чемпіонки, яка вірить у свої сили і надихає своїм прикладом інших. І в цьому наші місії збігаються. Нам важливо бути тією компанією, яка допомагає знайти молодому поклонінню шлях для мотивації та вдосконалення».

Telegram Logo
Фото: Г. Г. Білодід

Фото: Г. Г. Білодід

Чому «Анаконда»? У дзюдо домінують кремезні спортсмени. А – тут абсолютно модельна зовнішність, включно з розхожим штампом про «ноги від вух», якими Дар'я буквально обвиває суперницю і проводить коронний задушливий прийом. Що цікаво, на прем'єрі фільму героїня зізналася, що найбільше боїться саме змій.

На жаль, карантин виявився сильнішим за найсильніших атлетів. І відзняті в розпал підготовки до ігор 20 годин перетворилися на 18 хвилин дещо наївної короткометражки, немов знятої на «Центральній кіностудії дитячих і юнацьких фільмів» без особливого синопсиса. На жаль, туди не потрапили ні соціальні ініціативи Білодід, ні її представницькі функції як амбасадора марки Mitsubishi, ні фантастична популярність у Японії — там Дар'я давно стала найпопулярнішою гайдзин-спортсменкою, перетворившись на манга-героїню і взагалі на мем.

«Фільм добре розкрив усі мої сторони та показав мене такою, якою я є в реальному житті, — зазначила головна героїня. — Мені дійсно довелося відмовитися від багато чого на своєму шляху: вільного часу, повноцінного харчування, особистого життя. Але важливо завжди пам'ятати про свої цілі та розуміти, заради чого ти це робиш. Моя мета — олімпійське золото, і я впевнена, що вона абсолютно цього варта».

Короткометражний документальний фільм «Анаконда» вже доступний для перегляду на YouTube-каналі Mitsubishi Motors Ukraine.

20200828-anaconda-123.jpg


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини