Facebook Pixel

Денієл Крейґ знав фінал останнього фільму про Джеймса Бонда з 2006 року

Життя

Британський актор Денієл Крейґ, відомий з ролі Джеймса Бонда, в інтерв'ю Variety розповів, що заздалегідь знав про загибель свого персонажа наприкінці останнього фільму про агента 007 «Не час помирати».

Виявилося, що цю ідею продюсерці Барбарі Брокколі запропонував сам актор ще у 2006 році, після створення його першого фільму про Бонда «Казино «Рояль».

«Я запитав у Барбари: «Скільки цих фільмів я маю зняти?», оскільки я не надто дивлюся на контракти чи щось таке. Вона відповіла: «Чотири», на що я сказав: «Добре. Чи можу я вбити Бонда в останньому?» І вона погодилася», — розповів Крейґ.

Він додав, що це був єдиний спосіб для нього впевнитися, що колись він зможе покінчити з цією роллю.

Однак Брокколі дотриматися своєї обіцянки було непросто: їй довелося переконати свого партнера — продюсера Майкла Вілсона, що це єдиний шлях для Бонда Крейґа.

Утім, ще складнішим питанням стало те, як саме загине агент. За словами режисера «Не час помирати» Кері Фукунаґа, смерть 007 від звичайної кулі здавалася недоречною.

«Це не могло статися випадково. Його смерть мала бути вагомою, інакше це б не спрацювало. І якби ми не мали такої значущості, я не думаю, що ми б зробили це», — пояснив Фукунага.

Зображення на обкладинці: Getty Images

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2» Життя

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2»

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен» Життя

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен»

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися Життя

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися