Facebook Pixel

Джоан Роулінг з'явиться у спецепізоді «Гаррі Поттера»

Стиль життя

Британська письменниця, авторка книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг з'явиться у спеціальному епізоді «Повернення до Гоґвортсу». Про це пише The Independent.

Раніше шанувальники поттеріани стверджували, що Роулінг не буде у фільмі після низки її скандальних твітів та звинувачень у трансфобії на адресу письменниці.

Telegram Logo

Однак, за інформацією видання, кадри з британкою вирішили не вирізати зі спецепізоду. Актори фільмів про Гаррі Поттера розкажуть про те, як творчість Роулінг вплинула на тисячі людей та на них самих.

«Одна з причин, чому я так захоплююся Роулінг, — мільйони тих, хто раніше навіть не розгорнув би книжку, зараз її читають, — і ти раптом усвідомлюєш силу письменництва», — зазначає Роббі Колтрейн, відомий за роллю Геґріда.

Актори поттеріани також обговорять те, що творцям франшизи було складно знайти хлопчика на роль Гаррі. А лише після цього в кадрі нібито з'явиться Джоан Роулінг.

Прем'єра спецепізоду, приурочена до 20-річчя виходу першого фільму про «хлопчика, що вижив», відбудеться 1 січня 2022 року на стримінговій платформі HBO Max.

Зображення на обкладинці: Getty Images

Коментарі

Топ-10 найочікуваніших фільмів 2022 року

Денієл Крейґ знав фінал останнього фільму про Джеймса Бонда з 2006 року

Фільм тижня: анімаційний мюзикл «Співай 2»