Facebook Pixel

Настільні ігри для компанії: у що пограти з друзями

Життя

Новий рік та Різдво – найвеселіші свята року, це не тільки час для сім'ї, але й чудова нагода влаштувати вечірку з друзями. А що може порадувати краще, ніж дружнє змагання. І в цьому чудово допоможуть настільні ігри.

The Page Style зібрав добірку найкращих ігор для компанії.

«Вибухові кошенята»

Це досить проста карткова гра, яка потішається над багатьма особливостями настільних ігор. Суть гри вкрай проста. У гравців на руках кілька карток дії.

Гра «Вибухові кошенята». Фото: explodingkittens.com

Гра «Вибухові кошенята». Фото: explodingkittens.com

З колоди в центрі столу вони тягнуть інші карти, серед яких є «вибухові кошенята», витягнувши цю карту гравець вибуває. Проте є кілька способів протистояти небезпеці. Переможцем стане той, хто жодного разу не вибухнув.

«Дікстіт»

Dixit («Діксіт») — захоплююча гра на асоціації. Гравцям потрібно вигадати асоціацію до картинки. Ви берете одну зі своїх карток та описуєте її будь-яким способом.

Потім інші учасники гри повинні знайти у себе карту, яка найкраще підходить до вигаданої асоціації. Потім усі вибрані карти потрібно перетасувати та розкласти в центрі столу. Потім учасники гри повинні вгадати, яку карту поклав той, хто загадав асоціацію.

Настільна гра «Діксіт». Фото: Libellud

Настільна гра «Діксіт». Фото: Libellud

Особливістю гри «Діксіт» є те, що потрібно загадати асоціацію, яку вгадає лише частина гравців. Тільки в цьому випадку гравці, що вгадали, і той, хто загадував асоціацію, отримують переможні очки.

«Аліас»

«Аліас» (Alias) гра в якій основою є роз'яснення слів, у якій беруть участь команди, що складаються з двох осіб. Мінімальна кількість гравців – чотири особи.

Настільна гра «Аліас». Фото: Alias

Настільна гра «Аліас». Фото: Alias

У грі необхідно пояснити тобто слово, що розгадується. Тобто завданням є, за допомогою пояснення, синонімів, антонімів та натяків допомогти друзям відгадати більше вказаних у картці слів. Переможе команда, яка дійде до фінішу першою.

«Клуедо»

Ще одна чудова гра для компанії – «Клуедо» (Cluedo). Вона побачила світ понад 60 років тому і досі залишається популярною серед гравців. Це класична детективна гра, у якій сталося вбивство містера Блека. Гравцям належить досліджувати численні кімнати особняка у пошуках злочинця та знаряддя вбивства.

Кожен персонаж, кімната та знаряддя вбивства мають свою власну картку. На початку гри потрібно у випадковому порядку вибрати по одній картці кожного типу та помістити у спеціальний конверт. Цей конверт і є відповіддю на запитання «Хто, де і чим убив містера Блека?».

Настільна гра «Клуедо». Фото: Hasbro

Настільна гра «Клуедо». Фото: Hasbro

Інші карти змішуються в одну колоду і роздаються гравцям. Гравці вибирають собі фішку, поміщаючи її у хол маєтку. З цього місця і розпочинається розслідування. Гравці ходять з кімнати в кімнату і роблять припущення, хто, чим і де вбив господаря будинку. Якщо ж одна з названих карток є у сусіда зліва, він повинен її показати тому, хто зробив правильне припущення.

Шляхом таких взаємовиключень, які потрібно відзначати у блокноті детектива, гравці згодом дійдуть висновку, які картки зберігаються у конверті.

«Манчкін»

«Манчкін» — ще одна класична настільна гра. Мета гри – дістатися до скарбу. У ході гри учасникам потрібно збирати різні магічні предмети та зілля.

Отримати їх можна, відкриваючи двері за якими ховаються монстри, яких потрібно перемогти. Також гравці можуть заважати іншим учасникам на шляху до скарбів.

Настільна гра «Манчкін». Фото: munchkin.game

Настільна гра «Манчкін». Фото: munchkin.game

Крім того, гра має величезну кількість доповнень, які допоможуть урізноманітнити гру і зробити її цікавішою.

Зображення на обкладинці: adamtepl/pixabay

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі