Facebook Pixel

Новий рік і Різдво: найгарніші міста зі святковою атмосферою

Подорожі

Невблаганно наближаються Новий рік і Різдво, завдяки яким українці матимуть додаткові вихідні. Тож якщо ви ще не вирішили, де відсвяткувати новий 2022 рік, саме час обрати країну та забронювати житло. Крім того, ще можна знайти гарячі путівки до теплих країн.

The Page Style зібрало добірку найгарніших міст, де можна зустріти Новий рік і Різдво й зарядитися святковою атмосферою.

Львів

Новорічна ялинка у Львові. Фото: Роман Балук/Львівська міськрада

Новорічна ялинка у Львові. Фото: Роман Балук/Львівська міськрада

Якщо ви не готові до подорожі за кордон під час пандемії коронавірусу, варто звернути увагу на Львів. На Різдво та Новий рік місто виглядає просто казково. Крім того, Львів відомий своїми тематичними закладами, тому любителям їжі буде чим займатися.

Щороку в центрі міста на Площі Ринок влаштовують величезний різдвяний ярмарок. Там можна зігрітися глінтвейном і поласувати різними видами вуличної їжі, а також придбати львівські сувеніри. До того ж на площі встановлюють ковзанку, тому такий відпочинок сподобається не тільки дорослим, а й дітям.

Лондон

Різдво в Лондоні. Фото: d3Mn/pixabay

Різдво в Лондоні. Фото: d3Mn/pixabay

Якщо ви завжди мріяли потрапити до Лондона, то Новий рік — найкращий час для здійснення бажань. Зустріти наступний рік біля Біг-Бена під розсипом феєрверків — ідеальний варіант для святкування. Крім того, у Лондоні проводять багато вечірок просто неба, щоб їхні учасники мали змогу насолодитися красою святкового вбрання міста.

Понад чверть мільйона людей щороку збираються на березі Темзи, щоб подивитися, як Біг-Бен виконує зворотний відлік і починається 10-хвилинний феєрверк. А якщо не хочете мерзнути й не любите великі скупчення людей, то можна піти до London Sky Bar, звідки відкривається чудова панорама центру міста.

Крім того, у Лондоні всю ніч працює безплатний громадський транспорт.

Прага

Різдво в Празі. Фото: Jitka Krasova/pixabay

Різдво в Празі. Фото: Jitka Krasova/pixabay

Ще одним прекрасним варіантом для святкування є Прага. Численні вузькі вулички з бруківки, старовинні костели, замок і аркові мостики створюють незабутню атмосферу міської казки.

Щороку на Староміській площі влаштовують різдвяний ярмарок. Саме там туристи зможуть придбати сувеніри і спробувати блюда чеської кухні. У Чехії також є традиція загадувати бажання на Карловому мосту — кажуть, що вони завжди збуваються.

Відень

Різдво у Відні. Фото: Julius Silver/pixabay

Різдво у Відні. Фото: Julius Silver/pixabay

Відень — чудове місто не лише для інтелектуалів і художників, а і для тих, хто хоче ближче познайомитися з традиціями святкування Різдва та Нового року.

Напередодні Різдва місто прикрашають гірляндами. А в центрі починають працювати відомі різдвяні ринки. Там можна познайомитися з місцевою кухнею та придбати сувеніри. Також у новорічну ніч у місті запускають феєрверки.

Нью-Йорк

Різдво в Нью-Йорку. Фото: Elias Andres-Jose/Unsplash

Різдво в Нью-Йорку. Фото: Elias Andres-Jose/Unsplash

Безліч сюжетів різдвяних і новорічних фільмів пов'язано саме з Нью-Йорком. Напередодні свят місто перетворюється на справжню казку.

Щороку безліч людей збираються для того, щоб побачити запалення вогників на різдвяній ялинці в Рокфеллер-центрі. Така традиція з'явилася ще в 1931 році, і з того часу кожного Різдва на ялинці запалюють гірлянди з-понад 30 тис. вогнів.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі