Facebook Pixel

Peloton видалила рекламу з Крісом Нотом після того, як актора звинуватили у зґвалтуваннях

Життя

Компанія Peloton видалила вірусну рекламу з Крісом Нотом після того, як актора звинуватили у двох зґвалтуваннях, пише Variety.

Ролик випустили у відповідь на дебютний епізод серіалу And Just Like That, який є перезавантаженням «Сексу у великому місті». У ній з'явився Кріс Нот, який у серіалі грає містера Біга. Тепер же відео зникло з усіх облікових записів компанії в соцмережах.

Quote«До кожного звинувачення в сексуальному насильстві слід ставитися серйозно. Ми не знали про ці звинувачення, коли розповіли про Кріса Нота у своїй відповіді на перезавантаження HBO. Оскільки ми прагнемо дізнатися більше, ми припинили просування цього відео та заархівували відповідні повідомлення в соціальних мережах», — заявили в Peloton.

Також після гучних звинувачень на адресу Нота публікації з роликом прибрав зі своїх сторінок у соцмережах і актор Раян Рейнольдс. Його маркетингова компанія Maximum Effort була продюсером рекламного відео, а сам він зачитав закадровий текст.

У зґвалтуваннях Нота звинуватили дві жінки, які назвалися Зої та Лілі. За їхніми словами, перший випадок сексуального насильства стався 2004 року у квартирі актора в Західному Голлівуді. Його жертві було 22 роки. Компанія дівчини тоді співпрацювала з Крісом. У поліцію про те, що сталося, вона не повідомила, оскільки боялася звільнення. Друге зґвалтування, як стверджує інша жертва, сталося у 2015 році в будинку актора.

Утім Кріс Нот відкидає звинувачення в насильстві на свою адресу, хоча й визнає, що мав «зустріч за взаємною згодою» з двома жінками.

Зображення на обкладинці: Getty Images

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож Життя

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень Події

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках Життя

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках