Facebook Pixel

Головні новорічні локації Києва

Життя

У Києві вже панує святкова атмосфера. Місто добре підготувалося: загалом тут відкриється 14 святкових локацій і кожен район матиме свою новорічну ялинку. А от День Святого Миколая можна відсвяткувати у центрі столиці. The Page Style відвідало головні новорічні локації Києва.

Головна новорічна ялинка Києва на Софійській площі. Фото: УНІАН

Головна новорічна ялинка Києва на Софійській площі. Фото: УНІАН

🎄 Новорічне містечко біля Офісу президента

17 грудня біля Офісу презідента відкрили святкове містечко «Миколай приймає друзів». Тут працюють безкоштовна інклюзивна ковзанка та карусель для дітей і дорослих, а поруч з ними розташована резиденція Святого Миколая. На ярмарку у будиночках можна придбати ласощі, напої та символічні новорічні подарунки. Також у містечку облаштовані новорічні фотозони.

🎄 Новорічна локація для дітей у Парку Шевченка

17 грудня у парку Шевченка відкрили гостинну локацію для дітей. Гостей зустрічає сам Святий Миколай: відвідати його можна у резиденції. Також у парку облаштовані Алея Добра, Алея Кохання та територія Миколайчиків.

🎄 Фестиваль сноубордистів біля Арки дружби народів

17–19 грудня біля Арки дружби народів відбудеться Double Triple Snow Fest — фестиваль для професійних сноубордистів і лижників. Дізайнери облаштовували локацію, надихаючись мистецтвом, зокрема, оперою.

🎄 Головна новорічна ялинка Києва на Софійській площі

Саме на Софіївській площі розташована головна новорічна ялинка Києва. 18 грудня о 18:00 тут відбудеться церемонія засвічення вогнів на ялинці. До речі, цього року новорічну красуню прикрасили 10-кілометровою гірляндою та 20 тисячами іграшок. Ще тут працює новорічний ярмарок та ковзанку. Є й святкові фотозони.

🎄 Різдвяний ярмарок на Контрактовій площі

Новорічну локацію на Контрактовій площі цього року оформили у стилі європейськіх ярмарків. 19 грудня тут розпочнеться «Різдво на Подолі». Із розваг є прогулянкова ковзанка з музичною сценою, тюбінгова гірка з оглядовим майданчиком та арт-інсталяції від партнерів заходу.

Фото на обкладинці: kmr.gov.ua

Новорічні корпоративи: скільки просять українські зірки Життя

Новорічні корпоративи: скільки просять українські зірки

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів Гастро/Їжа

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів

Салати на Новий рік-2024: смачні, прості та ефектні Гастро/Їжа

Салати на Новий рік-2024: смачні, прості та ефектні