Facebook Pixel

Аль Пачіно став обличчям модного дому Saint Laurent

Мода

Легендарний Аль Пачіно поповнив список зірок, які є обличчями модного дому Saint Laurent. Актор став обличчям чоловічої колекції сезону весна — літо 2022 року.

В об'єктиві фотографа Девіда Сімса 81-річний Аль Пачіно позує в чорному смугастому костюмі-трійці та чорній сорочці з бантом із весняно-літньої колекції Saint Laurent.

Креативний директор модного дому Ентоні Ваккарелло описав колекцію майбутнього сезону як фантазію про похмурий вікторіанський роман.

Ба більше, у ній простежуються покликання на роботи Ів Сен-Лорана. Колекція покликається на чорно-білі вечірні костюми початку 1980-х, плісовані штани з колекції 1983 року, архівні жакети й болеро Spencer, а також піжамні комплекти кінця 1970-х років.

Насправді Ваккарелло створив одяг для ексцентричних чоловіків, які почуваються комфортно в мереживних сорочках з оборками, шовкових накидках, що струмують, у поєднанні з вузькими штанами або вільними блузками.

Раніше список амбасадорів бренду поповнила легендарна супермодель Джері Холл. Серед знаменитих чоловіків, які представляли бренд, були режисер Джон Вотерс, Кіану Рівз, Рамі Малек, Езра Міллер та Ленні Кравіц.

Зображення на обкладинці: Sent Laurent

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі

Мода