Facebook Pixel

Sexy or Not: рейтинг модного експерта

Стиль життя

Йдучи з, просуваючись і наближаючись до, традиційно сподіваючись і вірячи в, Україна гідно доповзла до Нового року, про що красномовно свідчать йолки-палки на кожному перехресті, масові катання на ковзанах і мішленівські чебуречні, змішані, не збиті з нішевими глінтвейн-барами.

Sexy-2021: хто блищав цього року. Фото: Andrew Seaman / Unsplash

Sexy-2021: хто блищав цього року. Фото: Andrew Seaman / Unsplash

Я вирішив не стояти осторонь підбиття підсумків, що набили оскому, і видав свій рейтинг Sexy-2021.

Отже, мабуть, почнемо:

  1. Закінчити екстерном академію фейсбуку за спеціальністю вірусологія, завести собі в друзі Сніжану, у якої колега куми особисто знайома з лікарем із Бергамо, чия клініка таємно провела дослідження та з'ясувала, що ніякого COVID немає. Саме тому повна відмова від вакцинації, що супроводжується носінням маски на підборідді. 0 балів – абсолютно не сексі.
  2. Узяти в ревматолога довідку про бойовий стан усіх суглобів і продемонструвати втомленій публіці в сесійній залі як доказ середній палець. Дуже символічно. 8 балів – заслужене сексі.
  3. Рупор щастя й запалу владної партії, що пам'ятає ціни 80-х і сервіс 90-х, улюбленець преси та матрон на Бесарабці, колишній ресторатор і просто красень-чоловік. 9 балів – сексі (якщо ви любитель ретро-фільмів, де в головних ролях домогосподарок, сантехніків, слюсарів і пожежників знімалися волохаті жінки й непоголені патлаті чоловіки).
  4. Обмотати себе шарфом поверх пальта, шуби, дублянки й у такому вигляді вийти на вулицю. У такий спосіб гріємо пальто, шубу та дублянку. Ностальгія за дитячими садочками і дбайливими матусями, котрі укутують дітей у кілька шарів, ніби перед відправленням в арктичну експедицію. 0 балів – оскільки нижче оцінки немає.
  5. Слухати жалюгідні потуги сучасних популярних українських виконавців, які щосили намагаються довести собі й усьому світові (тобто тільки собі), що популярність — річ вічна, особливо якщо ти Потап. 1 бал – бо ритм усе-таки є, а попи завжди знайдуться.
  6. Слухати класику української пісні, де є голос і є слова, де вловлюєш мелодію ще до того, як кількість переглядів відео перевалить за мільйон. 9 балів – а як без любові (сексі).
  7. Помічниця заступника міністра, яка вирішила урізноманітнити сухі самотні будні державних мужів своїм феєричним вбранням. Погодьтеся, будь-який мер (крім київського – він поза конкуренцією) на її тлі просто гасне. 7 балів – сексі (а от шуба була зайвою).
  8. Регулярно відвідувати всі покази Тижня моди, істерично лайкати всі пости українських топдизайнерів, називати їх зменшувально-лагідно Ксюшами, Ванечками, Лілечками та Лєночками, постійно відмічатися на всіх заходах, але, як і раніше, носити італійське. 2 бали – за імітацію оргазму.
  9. Вірити в безкорисливість українського роздробу, особливо під час Чорної п'ятниці, сезонних розпродажів, спеціальних акцій і ексклюзивних пропозицій, в унікальність персональної VIP-знижки, що дає змогу практично задарма купувати все, що не змогли купити в Італії між двома локдаунами. 0 балів – не сексі однозначно.
  10. А на цьому місці має бути ваш персональний рейтинг. Любіть себе, цінуйте, шануйте, бо ніхто вас не хотітиме так, як ви самі. І від Фрейда, і від мене буде вам впевнені 10 балів. І це набагато більше, ніж 1000 грн.
Telegram Logo

Фото на обкладинці: Myriam Zilles / Unsplash

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Топ-10 образів від українських дизайнерів: рейтинг модного ілюстратора

Як прикрасити ялинку: 5 трендів і 1 антитренд. Поради декораторів

Найкращі ресторани Києва очима француженки