Facebook Pixel

Бути собою. Кінопрем'єри тижня

Життя

Кіножурналіст Олександра Березовська про фільми, які не можна пропустити

  • «Смерть та життя Джона Ф. Донована»

Почну банально: ви хотіли коли-небудь зайняти чиєсь місце? Чи повторити чужу долю? Впевнена, у десятці відомих особистостей половина буде віддана акторам і музикантам. Безумовно, при найближчому розгляді або спробі зблизитися, ми переважно розчаровуємося або розуміємо, що вони такі ж самі люди.

Але все ж, як хочеться бути настільки ж улюбленими, багатими і відомими. Як ті, хто приходять на світові телешоу, іскрометно жартують і розповідають про чергові любовні пригоди. А потім плачуть ночами, ковтають снодійне, щоб хоч на 10 хвилин відключити свій мозок від страждань і заспокоїти внутрішній діалог. Де намішані всі пристрасті, образи, недомовки, таємниці.

Кіно «Смерть та життя Джона Ф. Донована» — про смерть і життя, про дружбу та зраду маленького хлопчика і відомого актора.

Той, що старший, і є Джон Ф. Донован. Він багатий і знаменитий. Самотній і нещасний. Тому що всі багатства світу і слава не можуть вилікувати його від ран минулого, що утворилися через розлучення батьків. Через приховану гомосексуальність. Через те, що на початку кар'єри так хочеш подобатися всім, а потім розумієш, що втрачаєш себе.

Той, що молодший, — Руперт — теж самотній. Йому 11, він важко переживає розлучення батьків і вимушений переїзд з матір'ю з Нью-Йорка у Лондон. Він мріє бути актором, таким, як Джон Ф. Донован. І він наближається до нього через листи. І платить дуже високу ціну, як для дитини, за цю близькість.

Не хвилюйтесь, тут немає ніякої педофілії, оргій і розпусти. В цій історії — всі ми: самотні, боязкі, хворі, втомлені і ті, що трохи втратили себе. Це кіно про те, що себе не треба боятися, а треба бути собою.

Як говорить у фільмі героїня Кеті Бейтс (вона — володарка Оскара, актриса у таких стрічках, як «Титанік», «Про Шмідта», «Мізері»): «Моя головна помилка не в тому, що я кинула Джона, а в тому, що я його так і не пізнала». Помиляйтеся, але пізнавайте один одного. І дивіться кіно.

Режисер: Ксав'є Долан

Тривалість: 123 хвилини

Фотогалерея
Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна

Фото: VОЛЬGА Україна Thumb Фото: VОЛЬGА Україна Thumb Фото: VОЛЬGА Україна Thumb Фото: VОЛЬGА Україна Thumb Фото: VОЛЬGА Україна Thumb
Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі