Facebook Pixel

Правда. Катрін Денев про щастя і ставлення до старості

Персона

Катрін Денев приїхала до Одеси на кінофестиваль. Вона стримано спілкувалася з журналістами, терпляче розповідала про акторську роботу на майстер-класі. Курила на терасі готелю «Моцарт». З великою гідністю і без зайвих слів прийняла нагороду «За внесок у світовий кінематограф» від організаторів фестивалю. Порушивши всі норми дрес-коду, з'явилася на червоній доріжці в легкому шовковому брючному костюмі. І, здається, всього лише на мить, але ж була тут щаслива. Коли придбала на Новому ринку розсаду помідорів, щоб відвезти в свій 17-й округ Парижа. Про щастя мимохідь, правдиве ставлення до старості Катрін Денев розповіла The Page.

— Днями Венеціанський кінофестиваль оголосив фільм відкриття. Це стрічка «Правда» японського режисера Хірокадзу Корееда. У вас головна роль. Ви граєте відому актрису на ім'я Катрін, яка боїться старості.

— Швидше, важко приймає сам факт старіння.

— Ви б самі хотіли, враховуючи всі сучасні технології, отримати таку можливість — ніколи не старіти?

— Для початку давайте розберемося, що таке старість? Старість для вас проявляється у чому?

— Особисто для мене — в ментальному сенсі. Хоча, розумію, що для багатьох старість проявляється саме у фізіологічному контексті.

— Безумовно. Наша сила, енергія залежить від нашого фізичного стану. Для мене важлива сама можливість зберігати енергію. Але у будь-якому разі — старіти чи ні — тут ми не можемо вибирати. На жаль.

— У вас з віком змінилася формула «що таке щастя»?

— Щастя — це щось таке, що раз і пройшло. Те, що вислизає дуже швидко. Але все ж таки трапляється. Насправді, щастя — момент, де треба, щоб співпало багато речей, деталей, людей. Це достатньо ефемерно і непостійно. Це просто вдалий момент. І я рада, що іноді такі моменти відбуваються в моєму житті.

— Працювати досі — це щастя?

— Звичайно. При тому, що моє тіло всіляко (і все частіше) нагадує про те, що воно старіє, я працюю. І роблю це із задоволенням.

— Коли вводиш ваше ім'я в Інтернеті, випадає дуже багато матеріалів. Але діляться вони зазвичай на дві теми: «секрети краси» і «секрети кохання від Катрін Денев». Я не прошу у вас поради. . .

— Дякую.

— Але знаю, що досить давно у вас з'явився особливий ритуал. Перед початком зйомок ви обираєте новий аромат.

— Так, це правда.

— Який аромат зараз на вас?

— Це аромат Фредеріка Маля. Я вибрала його перед початком знімального періоду. Якраз в останньому фільмі «Правда». А назва цього аромату — En Passant. В перекладі означає «Мимохідь».

Фотогалерея
Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ

Фото: ОМКФ Thumb Фото: ОМКФ Thumb Фото: ОМКФ Thumb Фото: ОМКФ Thumb Фото: ОМКФ Thumb Фото: ОМКФ Thumb
Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс Життя

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі