Правда. Катрін Денев про щастя і ставлення до старості

Персона

Катрін Денев приїхала до Одеси на кінофестиваль. Вона стримано спілкувалася з журналістами, терпляче розповідала про акторську роботу на майстер-класі. Курила на терасі готелю «Моцарт». З великою гідністю і без зайвих слів прийняла нагороду «За внесок у світовий кінематограф» від організаторів фестивалю. Порушивши всі норми дрес-коду, з'явилася на червоній доріжці в легкому шовковому брючному костюмі. І, здається, всього лише на мить, але ж була тут щаслива. Коли придбала на Новому ринку розсаду помідорів, щоб відвезти в свій 17-й округ Парижа. Про щастя мимохідь, правдиве ставлення до старості Катрін Денев розповіла The Page.

— Днями Венеціанський кінофестиваль оголосив фільм відкриття. Це стрічка «Правда» японського режисера Хірокадзу Корееда. У вас головна роль. Ви граєте відому актрису на ім'я Катрін, яка боїться старості.

— Швидше, важко приймає сам факт старіння.

— Ви б самі хотіли, враховуючи всі сучасні технології, отримати таку можливість — ніколи не старіти?

— Для початку давайте розберемося, що таке старість? Старість для вас проявляється у чому?

Telegram Logo

— Особисто для мене — в ментальному сенсі. Хоча, розумію, що для багатьох старість проявляється саме у фізіологічному контексті.

— Безумовно. Наша сила, енергія залежить від нашого фізичного стану. Для мене важлива сама можливість зберігати енергію. Але у будь-якому разі — старіти чи ні — тут ми не можемо вибирати. На жаль.

— У вас з віком змінилася формула «що таке щастя»?

— Щастя — це щось таке, що раз і пройшло. Те, що вислизає дуже швидко. Але все ж таки трапляється. Насправді, щастя — момент, де треба, щоб співпало багато речей, деталей, людей. Це достатньо ефемерно і непостійно. Це просто вдалий момент. І я рада, що іноді такі моменти відбуваються в моєму житті.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

— Працювати досі — це щастя?

— Звичайно. При тому, що моє тіло всіляко (і все частіше) нагадує про те, що воно старіє, я працюю. І роблю це із задоволенням.

— Коли вводиш ваше ім'я в Інтернеті, випадає дуже багато матеріалів. Але діляться вони зазвичай на дві теми: «секрети краси» і «секрети кохання від Катрін Денев». Я не прошу у вас поради. . .

— Дякую.

— Але знаю, що досить давно у вас з'явився особливий ритуал. Перед початком зйомок ви обираєте новий аромат.

— Так, це правда.

— Який аромат зараз на вас?

— Це аромат Фредеріка Маля. Я вибрала його перед початком знімального періоду. Якраз в останньому фільмі «Правда». А назва цього аромату — En Passant. В перекладі означає «Мимохідь».

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Як зробити новий вид спорту. Інтерв’ю із засновником Battle Mile Юрієм Піднебесним Персона

Як зробити новий вид спорту. Інтерв’ю із засновником Battle Mile Юрієм Піднебесним

Легенда. Віктор Марущенко про сучасне фотомистецтво Персона

Легенда. Віктор Марущенко про сучасне фотомистецтво

Без табу. Анжела Запорожець про індустрію товарів для дорослих Персона

Без табу. Анжела Запорожець про індустрію товарів для дорослих