Facebook Pixel

5 секретів стилю Максима Нефьодова

Персона

Максим Нефьодов, звичайно, чудовий реформатор і гарний економіст. Але він розірвав шаблони не тільки системою ProZorro — ще ніколи український державний службовець не виглядав так, як новий голова митниці. Секретами свого стилю Нефьодов поділився з The Page.

  • Не бути схожим на службовця з минулого

У мене нема якихось особливих таємниць. Просто намагаюсь не відповідати такому загальноприйнятому стереотипу, що державний службовець має бути товстим, непривітним, не розмовляти з людьми, не відповідати на питання у Facebook, одягатись у дуже дорогий костюм, який дуже погано на ньому сидить. Я, на відміну від того, що люди інколи про мене думають, не витрачаю на одяг багато грошей і тим більше не витрачаю на зовнішній вигляд багато часу. З вибором одягу мені ніхто не допомагає. Наприклад, краватку, що зараз на мені, я купив на розпродажу. Вона недорога.

Підбирати речі так, щоб вони виглядали красиво

Насправді, мені незвично розповідати про стиль. Коли обираю та поєдную одяг, то лише намагаюся, щоб все це виглядало цікаво. Для мене тут немає якоїсь особливої мети. Мені здається, якщо ти щось робиш, то треба робити це добре. Так і з одягом. Наприклад, якщо ти надягаєш шкарпетки, вони мають підходити по кольору до взуття, а не просто перші-ліпші взяти і надягнути.

  • Робити акцент на аксесуарах

Мені подобаються хустиночки для піджака, запонки, красиві краватки. Зараз люблю картаті речі. Міняю то клітинку, то смужку, бо вони по черзі то входять в моду, то виходять.

  • Не створювати собі кумира

У мене немає ікон стилю. Я, звісно, дивлюся телевізор, бачу, як люди вдягаються. Хоча бачив і останню рекламу з Девідом Бекхемом в сандалях, взутих на шкарпетки. Навіть не знаю, як це прокоментувати. Мені ж загалом подобається класичний стиль. Коли люди кажуть, що незручно ходити в костюмі або в краватці, то для мене це дивно. Мені костюми подобаються. Хоча на вихідних я ходжу в пекельному кежуалі. На вибори прийшов у штанах «з матнею».

Робити зручну зачіску і доглядати за шкірою

Я роблю таку зачіску, тому що моє волосся, як тільки відростає, то падає наперед. Тож мені зручніше стригтися коротко і просто піднімати волосся нагору. Це найпростіше, що можна зробити. Ще простіше – голитись наголо. Але робити це треба досить регулярно, а для мене складно знайти зайвий час. Бороду відпустив за часів Майдану. Тоді я вирішив, що не буду голитися, поки Янукович не піде. А потім борода відросла і почала мені подобатись. До речі, якось спеціально за бородою не доглядаю. До косметолога не ходжу. Але скажу чесно, вже почався той вік, коли у мене з’явився крем під очі і зволожуючий крем для обличчя. Купив їх у Duty Free; марка Dermalogica.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі