Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як зробити парфуми зі сміття. Новий аромат I Am Trash

Краса

Мода на екостійкість дісталася до парфумерії: тут з'явився новий аромат, зроблений з відходів виробництва

Etat Libre d'Оrange від самого початку була авангардною парфумерною маркою, вільною від будь-яких умовностей. Вони першими випустили парфуми для домашніх тварин, зробили популярними аромати зі скандальними назвами (Putain des Palaces, Don't Get Me Wrong Baby I Don't Swallow), а також зі скандальними назвами і дивними композиціями (Secretions Magnifiques). Фінансові кризи і катаклізми останніх років тут відзначили ароматом про кінець світу La Fin du Monde, додавши сюди, між іншим, ноти пороху і попкорну.

І ось Etat Libre d'Оrange стала першою екостійкою парфумерною маркою, випустивши аромат у напрямку Sustainability, який по-своєму береже природу. Парфумерка Даніела Андріє створила десятки бестселерів для різних брендів – Prada, Miu Miu, Bottega Veneta, Marni, Yves Saint Laurent, Kenzo, Maison Martin Margiela, Gucci, Lancome, Valentino.

Вона, як ніхто інший, знає, скільки сировини викидається на парфумерних фабриках після фільтрації. Ідея полягала в тому, щоб все це профільтрувати ще раз. Для експерименту обрали компанію Givaudan, і, слід зазначити, що для них це був ще той челендж, оскільки в результаті відфільтрували близько 40 нових компонентів. Дивно, але вийшли ноти, які ніхто не очікував коли-небудь отримати.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Аромат назвали I Am Trash – Les Fleurs Du Dechet. Він, щоправда, вийшов квітковим. Не відрізниш, як сумки з екошкіри, які виглядають точнісінько як шкіряні. «Квіти з непотребу» зробили з яблучної есенції, абсолюту троянди, кедра, гіркого апельсина, полуниці. І всі ці ноти в парфумерній композиції – після ресайклінгу.

У Etat Libre d'Оrange називають новинку ароматом 21 століття. Він якісний, модний, актуальний і змушує задуматися про те, що ми відповідаємо за Землю і маємо її берегти.

Фотогалерея
Фото: Etat Libre d'Оrange

Фото: Etat Libre d'Оrange

Фото: Etat Libre d'Оrange

Фото: Etat Libre d'Оrange

Фото: Etat Libre d'Оrange Thumb Фото: Etat Libre d'Оrange Thumb

Коментарі