Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Згадали молоді літа. Black Eyed Peas на Atlas Weekend

Стиль життя

Автор

Виступ Black Eyed Peas став одним з найбільш емоційних концертів цього літа

Концерт американської групи Black Eyed Peas, який відбувся на Atlas Weekend 2019, став, напевно, найгучнішою подією минулого фестивалю. Хіп-хопери тримали публіку в напрузі, спілкувалися з глядачами зі сцени і рухали їхніми настроями.

Треба зауважити, що група відновилася після розриву всього три роки тому. І зараз виконавці хотіли показати, що їхні стосунки дуже близькі. «Ми Black Eyed Peas, і ми офігенні друзі», – заявив зі сцени will.i.am.

Концерт розпочався давнішнім хітом Let’s Get It Started. Публіка буквально вибухнула емоціями. Більшість присутніх танцювали. will.i.am, apl.de.ap і Taboo були одягнені у штани, куртки і світшоти зі смайликами. Місце Фергі, яка покинула групу, зайняла нова виконавиця. До речі, за вокальними даними вона не поступалася своїй попередниці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Після Let’s Get It Started колектив перейшов на нові композиції, періодично вставляючи відомі хіти на кшталт Pump It і соло-сесії will.i.am, який виконав свою Scream & Shout (в оригіналі він заспівав її разом з Брітні Спірс). Група також сміливо експериментувала і з чужими піснями – Seven Nation Army від The White Stripes і Smells Like Teen Spirit від Nirvana.

Але самий сік припав на другу половину концерту. Перед своєю знаменитою Where Is The Love? will.i.am виступив з довгим спічем. «Кожного разу, коли ми приїжджаємо до вашого давнього міста, ми закохуємося в вашу країну все більше і більше. Мене вражають люди, атмосфера та краса цього місця. Але, як і для всього світу, зараз актуальним є питання: де ж любов?» – сказав артист.

Ще більше публіка завелася перед виконанням I Gotta Feeling, коли всі учасники групи по черзі стали грати зі своїми телефонами. Суть гри полягала в тому, що слухачам треба було голосно кричати, коли музиканти наводили екран на них, і замовкати, коли починалася селфі-зйомка. Загалом за якістю роботи з публікою, за кількістю відпущених компліментів та спільно виконаних пісень і за зарядом позитивних емоцій Black Eyed Peas залишили позаду таких гастролювавших у Кієві зірок, як Мадонна, Елтон Джон, Red Hot Chili Peppers, Depeche Mode і Imagine Dragons. За енергетикою концерт міг зрівнятися хіба що з виступом Muse. Але це зовсім інша історія.

Коментарі