Facebook Pixel

Топ-5 виступів на Leopolis Jazz Fest 2019

Стиль життя

The Page побувало на Leopolis Jazz Fest 2019 та обрало п’ятірку найкращих виступів наймасштабнішого українського джазового фестивалю

  • Боббі Макферрін

Макферрін – легенда американського джазу. Десятиразовий лауреат премії «Греммі» цього разу дав, здається, найвражаючий концерт за весь час існування Leopolis Jazz Fest. Співака знають за піснею Don’t Worry Be Happy; втім, цього разу її навіть не виконували, що не дивно.

Telegram Logo

Наприкінці вісімдесятих він став вчитися диригуванню, і відтоді виступав з десятками оркестрів. У Львові Макферрін диригував хором з 80 артистів. У хорі співали Джамала, Laud, Оля Чернишова, Лаура і Крістіна Марті, гурти ManSound, United People, а також студенти Львівської національної музичної академії. А всім їм підспівували глядачі в залі. Цікаво, що під час концерту не використовувалися музичні інструменти.

  • «Щедрик» від об’єднаного хору

«Щедрик» — українська народна пісня, яку в усьому світі знають в музичній обробці Миколи Леонтовича і зі словами Пітера Вильховського як Carol of the Bells. Після заслужених овацій, коли Боббі Макферрін покинув сцену, українським артистам запропонували виконати щось на біс. Ми вважаємо, що цей «Щедрик» став головним хітом Leopolis Jazz Fest 2019.

  • Дайана Кролл

Дайана Кролл — канадська джазова співачка з п’ятьма преміями «Греммі». Її виконання цей випадок, коли джаз можуть слухати навіть далекі від цього стилю люди. Дайану Кролл запрошували на Leopolis Jazz Fest не перший рік, але кожен раз у артистки з фестивалем не збігалися графіки, організатори навіть підключали посольство Канади. В цьому році все зійшлося, і до радості глядачів Кролл виступила у Львові. Цікаво, що під час виступу акомпанував співачці дощ.

  • Ліза Стенсфілд

Ліза Стенсфілд закривала останній день фестивалю. Цю співачку знають не тільки прихильники джазу. Свого часу композиції All Around the World, The Real Thing та Never, Never Gonna Give You Up входили у всі чарти популярної музики. Свої головні хіти Стенсфілд виконала на головній сцені Leopolis Jazz Fest.

  • Кенні Баррон

Цей піаніст грає справжній американський джаз. Кенні Баррона дев’ять разів номінували на «Греммі», він член Американської академії мистецтв і наук, викладач гри на фортепіано в Ратгерському університеті. У Львові він виступав з колегами з The Kenny Barron Quintet. Всі музиканти грали чудово, але глядачам особливо полюбилося соло самого піаніста.

Коментарі

Принц Гарі та Меган Маркл на обкладинці Time викликали хвилю критики Стиль життя

Принц Гарі та Меган Маркл на обкладинці Time викликали хвилю критики

Вірджил Абло показав IKEA свою паризьку студію й розповів про її роботу Стиль життя

Вірджил Абло показав IKEA свою паризьку студію й розповів про її роботу

Топ-5 найочікуваніших українських фільмів Стиль життя

Топ-5 найочікуваніших українських фільмів