Як повторити кутюрний макіяж Chanel

Краса

Показ Chanel Haute Couture осінь-зима 2019 – 2020 пройшов у стилізованій бібліотеці. Креативний директор Chanel Віржіні Віар створила гардероб елегантної жінки, яка любить читати книжки. Креативний директор з кольору та макіяжу Chanel Лючія Піка придумала для такої жінки яскравий і водночас спокійний макіяж. The Page розібралося, як повторити цей непростий образ.

  • Брови

Головна фішка макіяжу – брови. Вони добре промальовані, притому внутрішня частина зроблена на чоловічий манер. Для цього брови розчесали і зробили темнішими (акуратно профарбували їх тонкими вертикальними лініями). Зовнішню частину подовжили, вивадячи лінію з допомогою олівця, починаючи від середини брови і закінчуючи майже на зовнішньому краю ока. На думку Лючії, цей штрих візуально додає почуття впевненості.

  • Очі

Очі підкреслили за допомогою графічних чорних стрілок. Їх малювали на манер брів – від середини лінії росту вій і до самого краю. Вії підкрутили і на кінчики нанесли трохи туші.

Telegram Logo
  • Колір обличчя

На противагу яскравим очам тон шкіри зробили м’яким, майже прозорим. Для цього використовували зволожуючий флюїд-тінт Les Beiges Eau de Teint, який надає сяйво, приховує недоліки, але залишається непомітним на шкірі. На скули нанесли стік-хайлайтер Baume Essentiel.

  • Губи
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На губи також нанесли хайлайтер Baume Essentiel. Цей стік зволожує шкіру і додає трохи перламутрового блиску.

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Як купити косметику, якої немає в Україні Краса

Як купити косметику, якої немає в Україні

5 фактів про новий фільм Chanel №5 Краса

5 фактів про новий фільм Chanel №5

Топ-5 ароматів Kenzo Краса

Топ-5 ароматів Kenzo