Facebook Pixel

Яке покоління найменше любить алкоголь

Яке покоління найменше любить алкоголь

Яке покоління найменше любить алкоголь

З часом суспільні погляди і настанови змінюються, і це впливає на ставлення різних вікових груп до алкоголю. Яке покоління на Заході найменше любить алкогольні напої та чому так сталося, розповідає The Page.

Покоління, яке найменше любить алкоголь

Споживання алкоголю на душу населення у США останнім часом зростає. Однак у 1970-х роках кількість алкоголю, що споживався в країні, була навіть вищою, ніж сьогодні. Тоді частка тих, хто пив у США, становила близько 70% порівняно з 60% в наші дні. Загалом, у країні набагато менше людей, які п'ють, ніж у багатьох європейських країнах.

Споживання алкогольних напоїв розподіляється серед різних вікових категорій неоднорідно.

Покоління, що регулярно вживає зазначений тип алкоголю

Покоління, що регулярно вживає зазначений тип алкоголю

Зумери та їх ставлення до алкоголю

Якщо порівнювати покоління, зумери, або «покоління Z», здається, мають меншу прихильність до алкоголю, згідно із даними Statista. Лише від 18 до 20% американців, які досягли дозволеного віку для вживання алкоголю і молодші за 28 років, заявили, що регулярно вживають пиво, вино або міцні алкогольні напої.

Серед міленіалів, які народилися між 1980 і 1994 роками, рівень споживання алкоголю набагато вищий, особливо пива і вина: 31% і 30% респондентів регулярно вживають ці напої, відповідно.

Як старші покоління ставляться до алкоголю

Старші американці зазвичай п'ють менше. Ці цифри можна порівняти з моделями споживання покоління Z, покоління X (1965-1979 років народження) і покоління бебі-бумерів (1959-1964 років народження). Виняток становить пиво — улюблений напій усіх поколінь, але у зумерів спостерігається спад інтересу.

Міцний зельтер, алкогольний напій, який останнім часом є досить модним, популярний як серед покоління Z, так і серед міленіалів, але не серед покоління X та бебі-бумерів. Це свідчить про те, що споживання алкоголю покоління Z може не просто зменшуватись, а й змінюватись.

Чому зумери мають менший інтерес до алкоголю

Є кілька можливих пояснень. По-перше, важливу роль відіграють соціокультурні фактори. Зумери виросли в епоху, коли більше уваги приділяється здоровому способу життя та психічному здоров'ю. Вони часто стикаються з інформацією про негативні наслідки споживання алкоголю, про проблеми зі здоров'ям, залежність тощо.

Другим фактором є зміна соціальної активності. Покоління Z відоме своєю високою присутністю онлайн і великою кількістю цифрових розваг. Вони можуть бути менш схильні до виходу на вечірки або відвідування барів, оскільки знаходять розваги в інших форматах, таких як відеоігри або соціальні мережі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉