Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РЕ:старт. Бізнес, що релокувався до Києва, може отримати безплатні офіси та консалтинг

Проєкт РЕ:старт пропонує безплатні офіси для бізнесу, що переїхав до Києва. Фото: servo-service.com

Проєкт РЕ:старт пропонує безплатні офіси для бізнесу, що переїхав до Києва. Фото: servo-service.com

Релокований бізнес, який переїхав із постраждалих від війни регіонів до Києва, може претендувати на безплатний офіс і консалтинг строком на три місяці.

Мережа столичних бізнес-центрів Forum Group у партнерстві з департаментом бізнес-освіти Київської школи економіки KSE Graduate Business School оголосили конкурсний відбір на можливість отримати офісний простір для розвитку свого бізнесу та професійне бізнес-менторство в рамках проєкту «РЕ:старт. Безпечний простір для вашого бізнесу».

Компанії-переселенці зможуть претендувати на приміщення площею 20, 30 та 120 кв. м в одному із бізнес-центрів Києва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Проєкт націлений на підтримку малого та середнього українського бізнесу, що опинився на межі закриття через фізичне розміщення на окупованих/деокупованих/постраждалих унаслідок воєнних дій територіях.

Крім того, йдеться про бізнес, що перебуває в столиці та потребує ресурси для відновлення своєї діяльності. Для таких компаній Forum Group надасть офісні приміщення в Києві в безоплатне користування на період три місяці.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Ми вбачаємо своєю місію в підтримці малих і середніх підприємств і створюємо умови для їхнього подальшого розвитку. Сьогодні багато бізнесів думають, але не наважуються на релокацію з різних причин. Однак сподіваємося, що цей проєкт надихне на такі потрібні зміни та рішення», – зазначила ідейна лідерка Forum Group Ірина Школьник.

KSE Graduate Business School допоможе скласти long-лист із 20 — 30 претендентів, з якими проведе бізнес-консультації. Під час глибинних інтерв'ю експерти допоможуть оцінити стан бізнесу та нададуть поради щодо доцільності переміщення й адаптації бізнес-моделі до нових умов.

Quote«За підрахунками бізнес-школи, понад 60% українських компаній «заморозили» капітальні або щонайменше неключові проєкти, тобто втратили в розвитку. В умовах війни KSE GBS націлена на проєкти, що можуть підтримати економіку. Наша мета – не тільки допомогти малому та мікробізнесу втримати наявні позиції, але й повернутися хоча б до довоєнного стану», – зазначила Валентина Сахно, виконувачка обов’язків керівника KSE Graduate Business School.

Взяти участь у проєкті може малий і середній бізнес, який:

  • релокувався до Києва з небезпечних територій;
  • тільки зважує рішення щодо релокації в безпечні місця;
  • перебуває в Києві та потребує ресурси для відновлення своєї діяльності.

Заповнити анкету на участь у проєкті можна за посиланням. Приймання заявок триватиме до 25 липня 2022 року включно. У підсумку буде обрано три компанії, які отримають офіси для розвитку свого бізнесу.

Коментарі

Всі новини