Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15 липня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

15 липня 2022 року розпочалася сто сорок друга доба повномасштабної війни росії проти України. Ворог не припиняє завдавати ударів по цивільній інфраструктурі та відверто брехати, що в таких об’єктах розташовуються військові підрозділи. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Суттєвих змін не відбулося.

Сіверський напрямок

Ворожа армія не припиняє посилено охороняти спільну з Україною ділянку кордону та обстрілювати позиції ЗСУ в наближених до нього районах Чернігівщини та Сумщини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Російські загарбники здійснюють спроби утримання раніше захоплених районів, а також намагаються унеможливити просування українських захисників у бік держкордону. Ворог гатив із мінометів, танків, артилерії та РСЗВ в районі населених пунктів Петрівка, Рідне, Соснівка, Слатине, Пришиб, Руські Тишки, Питомник, Верхній Салтів тощо.

Слов’янський напрямок

Противник здійснює спроби поліпшення свого тактичного становища. Також має на меті вести наступальні дії в напрямку Слов’янська. Обстріляв з артилерії райони Дібровного, Подолівки, Мазанівки, Адамівки, Чепіля, Краснопілля, Курульки та інших.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Окупанти проводять розвідку задля отримання даних про слабкі місця в оборони ЗСУ та продовжують обстріли вздовж лінії зіткнення. Сконцентрувалися на Бахмутському та Новопавлівському напрямках, мають намір просунутися в напрямку Соледара та Бахмута.

Краматорський напрямок

Агресор перегруповується, щоб мати змогу здійснити повторний наступ у напрямку Сіверська. Ворог обстріляв райони Краматорська, Закітного, Григорівки та інших. Зафіксовано удар поблизу Верхньокам’янського.

Бахмутський напрямок

Росіяни не припиняють обстрілювати позиції українського війська, зокрема, у районі населених пунктів Новолуганське, Покровське, Весела Долина, Берестове, Веселе, Майорськ, Вершина. Зафіксовано авіаудари поблизу Семигір'я, Берестового та території Вуглегірської ТЕС. ЗСУ відбили спробу штурму в районі Кодеми та Білогорівки, а також захоплення сіл Спірне та Вершина.

Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Суттєвих змін не відбулося. Тривають обстріли вздовж лінії зіткнення. Зафіксовано авіаудари біля Кам’янки, ракетно-авіаційний удар у районі Вугледара. Українські захисники придушили спробу наступу росіян неподалік Водяного.

Південнобузький напрямок

Загарбники не припиняють систематично обстрілювати цивільну та військову інфраструктуру. Зафіксовано ракетний удар по Миколаєву та авіаудари біля Великого Артакового та Ольгіного.

Коментарі

Всі новини