Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

П'ять країн Євросоюзу, де можна купити найдешевше житло

Найдешевше і найближче можна купити житло у Болгарії та Латвії|The Page

Найдешевше і найближче можна купити житло у Болгарії та Латвії|The Page

Усе менше європейських країн приймають українських біженців безкоштовно, тож дедалі більше з них замислюється про купівлю власного житла в країнах ЕС.

Зважаючи на відсутність стабільного заробітку, українці здебільшого розглядають бюджетні варіанти у країнах, які пропонують швидкі та відносно незатратні угоди з нерухомістю. Портал Check in Price пропонує огляд п'яти країн ЄС, де можна вкластися у квадратні метри й не розоритися.

Болгарія. $500 за квадрат в провінції

Однією з найдоступніших для каїн Євросоюзу та водночас країною, де фіксують найнижчі доходи громадян, є Болгарія. Ціни на житло тут нижчі, ніж в інших країнах ЄС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Софія — одна з найдешевших столиць Європи, тут ціна за квадратний метр коливається від $1000 до 2000. Ще дешевге житло у провінційніших регіонах. Так, у місті Велико-Тирнове «квадрат» коштує лише $500.

Бюджетні ціни на будинки — у сільській місцевості. Трохи більше, але не критично, доведеться заплатити за житло біля моря. І навіть квартира у столиці коштуватиме підйомну ціну.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Латвія. Ціни на квартири від $300

Латвія пропонує одні з найдешевших будинків та квартир у всій Європі. Нерухомість у Ризі коштує в середньому $1500 за кв. метр. Нерідко можна знайти пропозиції по $1000 за «квадрат» і навіть менше, якщо ви готові зробити ремонт.

За межами Риги ціни ще нижчі. Наприклад, у місті Даугавпілс можна знайти квартири, де квадратний метр коштує 300 доларів.

Румунія. Від $500 за метр в селі

Столиця Румунії Бухарест є відносно дорогою, якщо порівнювати ціни з іншими містами Східної Європи. Втім, якщо ви поїдете далі — у невеликих містечках та селищах можна купити досить вигідну нерухомість.

У таких містах, як Яси або Тімішоара, є квартири, ціна за квадрат яких варіюється від 1000–1500 доларів. У місцевих селах ціна на «квадрат» стартує із $500.

Албанія. Ціна хатинки біля моря $1000 за метр

Чимало дешевих пропозицій в Албанії. А враховуючи гарні види та прекрасну природу, нерухомість можна купувати як інвестицію.

Найдорожча в Албанії столиця Тирана — вартість квадратного метра тут може змінюватися від $1000 до $2000.

На узбережжі можна знайти одні з найдешевших будинків та квартир у Європі. У місті Саранда можна «підстрілити» апартаменти з видом на море за ціною, нижче $1000 за квадратний метр.

Португалія. Ціни від $500

Хоча ціни на нерухомість у Португалії зросли за останні десятиліття, більша частина цінових коливань спостерігалася лише у великих містах, таких як Лісабон, Порту та Алгарве. В інших провінціях досі можна знайти бюджетні пропозиції.

У Брагансі або Каштелу-Бранці, вздовж кордону з Іспанією, доступні будинки вартістю менше $500 за квадратний метр. Часто в ціну входить гарний сад і тераса.

Що там в Україні?

До речі, попри війну, портал Check in Price згадав також і про Україну як одну з найбільш недооцінених країн Європи з точки зору як вартості життя, розваг, закладів харчування і, звісно, купівлі нерухомості.

За даними порталу, окрім досить дорогої столиці, країна пропонує найрізноманітніші типи місць, де потенційно можна купити дешевий будинок або квартиру. Україна пропонує чудові варіанти, якщо ви хочете жити у великому місті, як-от Харків чи Львів, які мають хорошу транспортну інфраструктуру, швидкі поїзди та міжнародні аеропорти.

Квартира в центрі одного з цих міст зазвичай коштує близько $1000 за квадратний метр. Якщо відійти далі від центру, то можна знайти багато пропозицій від $500 до $600. Тут є також багато середніх міст і чимало мальовничих містечок в Карпатах, куди можна переїхати жити.

У більшості регіонах України можна знайти недорогі будинки в пристойному вигляді за ціною від $10000 до $20000.

Коментарі

Всі новини