«Інтергал-Буд» придбав частку активів «Укрбуду»

Компанія «Інтергал-Буд» придбала частку корпорації «Укрбуд» в проекті будівництва житлового комплексу Sky Avenue в Києві. Ця новина опублікована на офіційному сайті корпорації «Укрбуд».

Комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» підтвердила факт придбання частки в ЖК Sky Avenue. Однак вона не уточнила її розмір та вартість. Після укладання угоди генеральним підрядником усіх робіт став забудовник «Інтергал-Буд». Унікальність цього проекту в тому, що кожна квартира в ЖК Sky Avenue буде обладнана системою розумного будинку CLAP. Простір у дворі будинків спроектовано за концепцією «двір без машин», а будинки матимуть оригінальний зовнішній вигляд завдяки архітектурним рішенням та грі світлових тонів.

За 16 років активної участі на ринку нерухомості «Інтергал-Буд» змогла реалізувати 74 будівельні проекти загальною площею близько 3 млн квадратних метрів. На рахунку компанії 126 побудованих будинків, з них — 48 в Києві, 5 — в Київській області і 73 в різних регіонах країни.

Telegram Logo

Керівництво забудовника зобов'язалося продовжити розвиток проекту ЖК Sky Avenue, забезпечити подальше будівництво житлового фонду, маркетинг і рекламу забудови, а також продаж нерухомості. Деталі угоди, вартість і пайовий розподіл активів підписанти не розкрили.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини