Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці прокредитувалися на 300 млн гривень за програмою «Іпотека 7%»: топ-5 регіонів і банків

Українці взяли 351 кредит на 300 млн грн; вдвічі більше заявок на іпотеку під 7% — на розгляді. Фото: Pixabay

Українці взяли 351 кредит на 300 млн грн; вдвічі більше заявок на іпотеку під 7% — на розгляді. Фото: Pixabay

В Україні на 31 травня 2021 року українці взяли кредитів для придбання житла за державною програмою «Доступна іпотека 7%» сумарно на 300 млн грн, повідомило на своєму сайті Міністерство фінансів України.

Зазначається, що уповноважені урядом банки підписали 351 кредитний договір на суму 297 млн грн, 24,3% із них стосуються житла на первинному ринку, 75,7% — на вторинному ринку. На розгляді в банках перебувають ще 667 заявок на суму 587 млн грн, з яких 21,4% стосуються первинного ринку й 78,6% — вторинного.

Із 22 регіонів країни, які беруть участь у держпрограмі, найактивнішими минулого тижня були п'ять: Київ, а також Київська, Харківська, Рівненська та Львівська області. Зазначається, що за тиждень також відбулося зростання кількості виданих банками кредитів, сум погоджених кредитів, кількості заявок і запитуваних у них коштів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
kviolw.jpeg

Контекст. Перші договори на іпотеку під 7% позичальники підписали 1 березня 2021 року на форумі «Україна 30». Однак пізніше програма дещо забуксувала: з'ясувалося, що українські банки намагаються не видавати іпотечні кредити ФОПам, а також почали нав'язувати позичальникам додаткові умови та доплати, що не передбачені державною програмою.

Коментарі

Всі новини