Facebook Pixel

Іпотека під 7%: в Україні отримали перші кредити

Підписання документів на іпотечний кредит під 7%. Фото: скриншот із трансляції «Україна 30».

Підписання документів на іпотечний кредит під 7%. Фото: скриншот із трансляції «Україна 30».

В Україні перші позичальники підписали договори на отримання іпотечних кредитів за програмою «Доступна іпотека 7%». Це сталося на форумі «Україна 30».

Першими іпотеку отримали дві сім'ї — Лапченко та Максимюк, яким видали кредити «ОТП Банк» і Укргазбанк, повідомив заступник міністра фінансів Юрій Драганчук.

У Міністерстві фінансів додали, що зараз у програмі беруть участь сім фінустанов, але до кінця цього тижня їхню кількість можуть збільшити до 25.

Telegram Logo

«Будемо працювати над тим, щоб кредити на житло під 7% були дійсно доступними для всіх в Україні. Особливо для молодих сімей, які тільки-но стають на ноги й потребують підтримки».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Варто зазначити, що перший іпотечний кредит за програмою видав і банк «Глобус». Як повідомили на сайті фінустанови, договір підписали з мешканкою Харкова, яка оформила іпотеку на однокімнатну квартиру площею 46 кв. м.

Раніше The Page писало про те, що в іпотеку можна брати житло (квартиру в багатоквартирному будинку, індивідуальний будинок), яке ще будується або якому не більш як три роки. Водночас площа житла для отримання пільгової іпотеки є обмеженою 50 кв. метрами загальної площі на самотню людину або сім'ю з двох осіб плюс 20 кв. метрів на кожного наступного члена сім'ї. Такий кредит можна взяти тільки один раз.

Пільги поширюються на кредити до 2 млн грн і на предмети іпотеки вартістю до 2,5 млн грн. Строк іпотечного кредиту становить до 240 місяців. Докладніше про правила отримання іпотеки можна почитати за посиланням.

Контекст. Уряд спільно з Нацбанком розробляють нову програму фінансового лізингу та іпотеки під 5% річних.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини