Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рейтинги «Слуги народу» та «ЄС» зрівнялися до рівня статистичної похибки

Рейтинги «Слуги народу» та «ЄС» зрівнялися. Фото: Arnaud Jaegers/Unsplash

Рейтинги «Слуги народу» та «ЄС» зрівнялися. Фото: Arnaud Jaegers/Unsplash

Якщо вибори до Верховної Ради відбудуться наступної неділі, то 5%-й прохідний бар`єр мають подолати 9 партій. Про це свідчать результати телефонного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Так, порівняно високу підтримку мають партії «Європейська солідарність» (14,8% з-поміж усіх респондентів і 17,1% з-поміж тих, хто визначився з вибором), «Слуга народу» (відповідно 13% і 15%) і «Батьківщина» (11,5% і 13,3%). Соціологи зазначають, що за формальними ознаками відмінності рейтингів «ЄС» чи «Батьківщини» від «Слуги народу» перебувають у межах статистичної похибки.

Далі за ними йдуть партія Дмитра Разумкова «Розумна політика» (8,6% і 9,9%), «Опозиційна платформа — За життя» (8% і 9,2%), «Сила і честь» (5,8% і 6,7%), «Українська стратегія Гройсмана» (5% і 5,7%), Радикальна партія Олега Ляшка (4,7% і 5,4%), «Наші» (4,6% і 5,3%).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У респондентів також запитали, хто є реальною опозицією до влади. З-поміж чотирьох парламентських партій головною опозиційною силою опитані найчастіше називали «ЄС» (28,6%) і «ОПЗЖ» (23,2%). Ще 17,8% такою вважають «Батьківщину». Партію «Голос» назвали 4,4%.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини