Рейтинг політиків і партій: довіра українців до Зеленського та «Слуг народу» знижується

Президент Володимир Зеленський. Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський. Фото: УНІАН

Якби президентські вибори в Україні проходили найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували 21,2% українців, повідомляється в соцопитуванні групи «Рейтинг».

Фото: Рейтинг

Фото: Рейтинг

Зеленський очолює рейтинг, однак довіра українців до нього знижується — з 26,2% на початку січня 2021 року до 21,2%. Після Зеленського в першій п'ятірці Юрій Бойко від ОПЗЖ — його підтримують 17,1% тих, хто має намір голосувати й визначився з вибором. Далі йде п'ятий президент Петро Порошенко – 16,4%, після нього Юлія Тимошенко від «Батьківщини» – 12,3% і замикає першу п'ятірку Ігор Смешко від партії «Сила і честь» – 7,5%.

Фото: Рейтинг

Фото: Рейтинг

Згідно з моделюванням другого туру президентських виборів, Зеленський візьме гору над усіма основними опонентами: над Порошенком – 56% проти 44%; у парі з Бойком – 60% проти 40%, з Тимошенко – 55% проти 45%. У можливій парі Бойко й Порошенко – 51% на 49%.

Telegram Logo
Фото: Рейтинг

Фото: Рейтинг

Водночас якби вибори до Верховної Ради проходили на початку лютого 2021 року, то 5%-вий бар'єр із високою ймовірністю подолали б чотири партії. Лідирують такі партії, як-от: ОПЗЖ — за неї готові голосувати 18,9% тих, хто має намір узяти участь у виборах і визначився зі своїми вподобаннями, «Слуга народу» – її готові підтримати 18,6%, «Європейська солідарність» –15,2%, «Батьківщина» – 12,2%.

Фото: Рейтинг

Фото: Рейтинг

Опитування проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 2-3 лютого 2021 року. Опитування проводилося серед 2 тис. респондентів по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження — не більш як 2,2%.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Фото: Рейтинг

Фото: Рейтинг

Контекст. Раніше в дослідженні Київського міжнародного інституту соціології повідомлялося, що рівень довіри до президента Володимира Зеленського знизився проти грудня 2020 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини