Facebook Pixel

Рейтинг політиків: довіра українців до Зеленського впала

Рівень довіри до президента Володимира Зеленського знизився, як порівняти з груднем 2020 року, йдеться в дослідженні Київського міжнародного інституту соціології.

Рівень довіри до українських політиків. Фото: КМІС

Рівень довіри до українських політиків. Фото: КМІС

Згідно з рейтингом, найбільше респондентів довіряють меру Києва Віталію Кличку: 37,5% довіряють і 51,8% не довіряють. На другому місці президент Володимир Зеленський: 35,6% – за, 59,6% – проти. На третьому місці колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман: 30,9% – за, 54,2% – проти.

Якщо порівняти відсоток тих, хто довіряє політику, з аналогічним показником у грудні 2020 року, найбільші зміни простежуються в Кличка – зростання з 31,8% до 37,5%, Гройсмана – зростання з 25,4% до 30,9% та Тимошенко – зростання з 16,6% до 26,2%.

Під час опитування респондентам ставили запитання: «Я буду по черзі зачитувати імена політиків в алфавітному порядку, а Ви кажіть, наскільки Ви довіряєте цьому політику: повністю довіряєте, скоріше довіряєте, скоріше не довіряєте, зовсім не довіряєте. Якщо ім’я політика Вам невідоме – скажіть про це».

Контекст. Згідно з дослідженням «Рейтингу», рейтинг довіри серед політиків очолює президент Володимир Зеленський, якому довіряють 41% опитаних, а не довіряють — 54%, минулого місяця таких було 56%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉