Facebook Pixel

Невакциновані нардепи здаватимуть тест на COVID-19 раз на три дні власним коштом

Невакциновані нардепи раз на три дні здаватимуть тест на COVID-19. Фото: Mufid Majnun/Unsplash

Невакциновані нардепи раз на три дні здаватимуть тест на COVID-19. Фото: Mufid Majnun/Unsplash

Невакциновані народні депутати здаватимуть тест на COVID-19 раз на три дні власним коштом. Про це повідомив журналістам голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, передає «Уніан».

Він зазначив, що сьогодні Рада планує ухвалити постанову, яка передбачає, що невакцинований народний депутат України має надати довідку про антиген або негативний результат ПЛР-тесту.

Quote«Хто не буде вакцинуватися – буде кожні три дні робити ПЛР-тест чи антиген. Апарат ВР подбав, щоб тут були дві лабораторії, прямо перед входом, де депутат, який не хоче вакцинуватися, і це його справа, може зробити ПЛР-тест або антиген», — сказав Радуцький і додав, що не вважає це приниженням.

Радуцький також повідомив, що сам він щепився двома вакцинами: перша доза — вакциною CoviShield, а друга — Pfizer.

Telegram Logo

Контекст. Народна депутатка від партії «Європейська солідарність» Яна Зінкевич розповіла в інтерв'ю The Page, що вакциновано лише приблизно 50% депутатів.

Quote«Я вже мовчу про секретаріат, помічників тощо. Ми були шоковані», — зазначила вона.

Після цього представники «Слуги народу» за ініціативи Радуцького розробили проєкт постанови, згідно з яким до Верховної Ради допускатимуть тільки тих депутатів, помічників, секретаріат, міністрів, журналістів, які отримали вакцину, або вони мають приносити результати тестів.

Нагадаємо, що українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Станом на 2 листопада 2021 року минулої доби в Україні COVID-19 виявили у 19 455 осіб, 3 188 — госпіталізували. Від інфекції померли 700 осіб, одужали — 12 639.

Коментарі

Всі новини