Facebook Pixel

Зеленський призначив нового голову Херсонської ОДА

Лагуту призначили головою Херсонської ОДА в обмін на зняття його кандидатури на виборах на користь «слуги» Козиря. Фото: Facebook / Геннадій Лагута

Лагуту призначили головою Херсонської ОДА в обмін на зняття його кандидатури на виборах на користь «слуги» Козиря. Фото: Facebook / Геннадій Лагута

Президент Володимир Зеленський призначив головою Херсонської обласної держадміністрації Геннадія Лагуту. Про це йдеться в указі голови держави.

Іншим указом Зеленський звільнив попереднього очільника області Сергія Козиря, який перебував на посаді з 1 березня 2021 року.

Як пише місцеве видання «Херсон online», новопризначений Лагута оголосив про зняття своєї кандидатури з проміжних виборів до Ради 31 жовтня 2021 року. Політик зареєстрований в 184 окрузі від «Партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». На цьому самому окрузі «Слуга народу» вирішила висунути від своєї сили колишнього голову ОДА Сергія Козиря.

Telegram Logo
Quote«Я дякую президенту за довіру й прошу всіх виборців 184-го округу, які мене підтримували, проголосувати за Сергія Козиря. Він не підведе», — заявив Лагута під час брифінгу.

Додатково. За даними YouControl Геннадій Лагута з 2019 року працював помічником нардепа Колихаєва. У 2020 році обраний до Херсонської облради VIII скликання від партії Колихаєва, балотувався як перший кандидат. 2021 року був відповідачем у справі про «порушення порядку подання фінансового звіту про надходження й використання коштів виборчого фонду, звіту партії про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру» вищезгаданої партії.

Коментарі

Всі новини