Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не ридати, а здобувати: Зеленський про санкції, мобілізацію та економічний патріотизм

Звернення Зеленського 22 лютого – головне. Фото: ОП

Звернення Зеленського 22 лютого – головне. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до українців, у якому розповів про безпекову ситуацію навколо нашої країни та подальші кроки на тлі можливої ескалації.

Зеленський про мобілізацію

Глава держави заявив про підписання указу про призов резервістів в особливий період.

«Я підкреслюю: йдеться винятково про громадян, зарахованих до оперативного резерву. Маємо підвищити готовність українського війська до всіх можливих змін оперативної ситуації».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Він підкреслив, що нині потреби в загальній мобілізації в Україні немає.

Зеленський про санкції проти Росії

Глава держави нагадав про визнання Росією незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР» і дозвіл на введення на ці території російських військ.

«На зміну «нас там немає» прийшло офіційне «ми все-таки тут». Ухвалено на найвищому політичному рівні одноголосно. І дає чітку відповідь, хто справді хоче миру на землі, а хто переділу земель».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Президент також підкреслив, що США, Британія та Німеччина вже встигли відреагувати санкціями на ці дії Кремля.

Зеленський про програму економічного патріотизму

«Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей. Зменшення податкового навантаження на бізнес і обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему. Зниження ПДВ на бензин і дизель. Це дасть змогу знизити ціни на заправках. Наша мета – набуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Глава держави зазначив, що запланував зустріч із великим українським бізнесом. За його словами, той має стояти на захисті економки та фінансів нашої країни, створювати робочі місця та зміцнювати Україну.

«Українці – мирна нація. Ми хочемо тиші. Але якщо ми сьогодні промовчимо, то завтра зникнемо. На нас чекає щоденна важка робота. І ми до неї готові. Упевненість у собі. Упевненість у країні. Упевненість у перемозі».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Контекст. Нагадаємо: 22 лютого Росія визнала «ДНР» і «ЛНР» в адміністративних межах Донецької та Луганської областей (у таких, якими вони були в складі України).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини