Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін відмовився розмовляти із Зеленським про Донбас

Володимир Путін відмовився обговорювати з Володимиром Зеленським Донбас. Фото: Офіс президента

Володимир Путін відмовився обговорювати з Володимиром Зеленським Донбас. Фото: Офіс президента

Росія привітала ініціативу президента Володимира Зеленського щодо зустрічі з главою РФ Володимиром Путіним, але діалог має стосуватися тільки питань двосторонніх відносин.

Про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Quote«Такий діалог може стосуватися тільки проблематики двосторонніх відносин. Тобто цей діалог не може здійснюватися з огляду на мету пошуку шляхів врегулювання на південному сході України», — сказав Пєсков, додавши, що Москва не є стороною цього «конфлікту» й що для його врегулювання потрібно реалізувати положення Мінського комплексу заходів і налагодити прямий діалог із представниками заборонених в Україні терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР».

Пєсков також зауважив, що бажання розмовляти завжди можна тільки вітати, і заявив, що заступник керівника Адміністрації президента РФ Дмитро Козак постійно контактує з Офісом президента України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше Зеленський закликав Путіна зустрітися з ним на території Донбасу. Зі свого боку останній заявив, що готовий зустрітися, але в Москві й винятково для обговорення взаємин двох країн. Пізніше глава України доручив керівникові Офісу президента Андрію Єрмаку домовитися про можливу зустріч із Путіним.

Коментарі

Всі новини