Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін «забув» про Донбас, погрожував і порівняв країни Заходу із шакалами

Послання Володимира Путіна 21 квітня 2021 року. Фото: сайт президента РФ

Послання Володимира Путіна 21 квітня 2021 року. Фото: сайт президента РФ

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Захід у «провокаціях» проти країни та пригрозив жорсткою відповіддю на дії, які, як він вважає, загрожуватимуть безпеці РФ.

Послання Володимира Путіна 21 квітня 2021 року (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Як заявив Путін у щорічному посланні Федеральним зборам, країна реагує на дії Заходу «дуже скромно, але якщо хтось перейде червону риску, то пошкодує про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодував». Водночас він уточнив, що РФ сама вирішуватиме, де проходить ця риска в кожному конкретному випадку.

«Недружні акції щодо Росії не припиняються. У деяких країнах завели непристойний звичай: з будь-якого приводу, а найчастіше взагалі без жодного приводу чіпляти Росію. Ми хочемо мати добрі відносини з усіма учасниками міжнародного спілкування й не хочемо спалювати мости, але якщо хтось сприймає наші добрі наміри як байдужість або слабкість і сам має намір остаточно спалити або навіть підірвати ці мости, має знати, що відповідь Росії буде асиметричною, швидкою й жорсткою».

Володимир Путін

Володимир Путін

Президент Росії

Путін також провів паралель із сюжетом «Книги джунглів» англійського письменника Редьярда Кіплінга. Зокрема, порівняв найбільших критиків Росії з тигром Шерханом, заявивши, що навколо них «крутяться всілякі дрібні шакали Табакі», розуміючи під цим менш впливових союзників.

Як пише The Bell, перед виступом Путіна від нього чекали заяв щодо заборонених в Україні терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» з огляду на ескалацію на сході країни та щодо Білорусі. Але причин нарощування російських військ на кордоні з Україною Путін не пояснив, взагалі не згадавши про це у своїй промові, але заторкнув «спробу прямого державного перевороту» в Білорусі, заявивши, що самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка нібито хотіли вбити, як і колишнього українського президента-втікача Віктора Януковича. Він також додав, що Захід не засуджує «спроб організації перевороту» й «удає, що нічого не відбувається».

Контекст. Раніше The Page зробило огляд закордонної преси щодо того, що думають про ситуацію на Сході України лідери держав і чого очікувати від РФ.

Коментарі

Всі новини