Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Будемо нарощувати підтримку Донбасу»: що Путін знову наговорив росіянам про Україну

Інтерв'ю Путіна 17 грудня. Фото: пресслужба президента РФ

Інтерв'ю Путіна 17 грудня. Фото: пресслужба президента РФ

Президент Росії Володимир Путін провів 17 грудня велику пресконференцію, під час якої розповів про перспективи врегулювання військових дій на Донбасі, водопостачання в Криму та відносини між країнами.

The Page зібрало основні його висловлювання про Україну.

Відносини між Росією та Україною

За словами Путіна, саме від української влади залежить те, якими будуть відносини між державами. Однак, на його думку, чинній владі бракує мужності.

«Практично всі попередні глави держави й чинний, Володимир Зеленський, приходили під гаслом припинення конфлікту на Донбасі, з гаслом об'єднання країни і, зрештою, вибудовування відносин із Росією. Але нічого не виходить».

Володимир Путін

Володимир Путін

Президент Росії

Путін також вважає, що Зеленський постійно озирається на націоналістичні сили, що призводить до завмирання процесу налагодження відносин.

Війна на Донбасі

Реалізація домовленостей, досягнутих під час нормандського саміту в Парижі, зупинилася на припиненні вогню та обміні полоненими. Однак Путін зазначив, що прогресу в політичному врегулюванні конфлікту й досі немає, як і рішень у соціальній та економічній сферах. Ба більше, він запевнив, що Росія нарощуватиме підтримку Донбасу.

«На мою думку, врегулювання неминуче. Питання тільки коли? Це значною мірою залежить від сьогоднішньої української влади. Ну а ми, Росія, як підтримували Донбас, так і будемо підтримувати. Ми навіть будемо нарощувати нашу підтримку Донбасу».

Володимир Путін

Володимир Путін

Президент Росії

Перегляд Мінських угод

Путін впевнений, що спроби України домогтися перегляду Мінських угод навряд чи матимуть успіх. За його словами, Києву треба поважати думку представників Донбасу.

«Хочу звернути увагу на те, що Мінські угоди підтверджені відповідною резолюцією Радбезу ООН, а отже, набули чинності міжнародного закону. Тому в односторонньому порядку нічого переглянути не вдасться. Потрібно з повагою ставитися до іншої сторони, яка підписала цей документ, а саме до представників Донбасу».

Володимир Путін

Володимир Путін

Президент Росії

Вода в Криму

В окупованому Криму сьогодні проводяться геологічні дослідження, а частина водозабору перенаправляється, заявив президент Росії. І запевнив, що Росія не заощаджуватиме на питанні водопостачання.

«Судячи з усього, власних запасів хорошої прісної води в Криму достатньо. Просто цим і за радянських часів не займалися, а коли Крим входив до складу України, і поготів».

Володимир Путін

Володимир Путін

Президент Росії

Він додав, що опріснення морської води буде дорогим і неефективним. До того ж у прилеглій до Криму акваторії Азовського моря під землею можуть бути великі поклади прісної води.

Додатково. За рішенням Спортивного арбітражного суду в Лозанні Росію відсторонили від міжнародних змагань на два роки. Спортсмени не зможуть виступати від імені країни до 16 грудня 2022 року. Санкції торкнуться Олімпіади в Токіо 2021 року та Олімпіади в Пекіні 2022 року.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини