Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вибори онлайн, безвіз та вакцина проти коронавірусу: що пообіцяв Зеленський українцям

Виступ Зеленського в Раді. Фото: Офіс президента

Виступ Зеленського в Раді. Фото: Офіс президента

Володимир Зеленський виступив перед Верховною Радою зі зверненням, у якому він намагався відповісти на головні питання, що стосуються його президентства.

Так, він розповів, яких успіхів вдалося досягти за півтора року, а також, чого очікувати від уряду у майбутньому. Зокрема президент пообіцяв відмову держслужб від паперових документів, доступність вакцини проти коронавірусу та збереження співпраці України з МВФ.

Зеленський про медицину

Президент зазначив, що попри неготовність української медицини в країні все ще фіксується найменший показник смертності від коронавірусу в Європі — на рівні 1,9%.

Також Зеленський зазначив, що на початок пандемії в Україні запаси медичних масок востаннє поновлювалися у 2017 році. А лабораторій було всього п'ять у всій країні.

«Навіть медичні системи найуспішніших країн світу не були готові до коронавірусу. А наша медицина — тим більше. Була зруйнована система лабораторій — в Україні їх було цілих 5. Зараз в десятки разів більше».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Також він зазначив, що Україна отримає вакцину проти коронавірусу, як тільки вона стане доступною.

Зеленський про економіку

Президент зазначив, що саме його команді вдалося ліквідувати монополію «Укрспирту» та вивести галузь з тіні. А також легалізувати гральний бізнес, який принесе до бюджету 5 млрд грн. Варто зазначити, що проєкт держбюджету на наступний рік передбачає надходження від легалізації на рівні 4 млрд грн.

Крім того, Зеленський заявив, що необхідно створити екосистему для зовнішніх та внутрішніх інвестицій. А також він заявив, що готовий поставити крапку у питанні щодо введення податку на виведений капітал та нульової декларації.

«Треба зменшити частку держави в економіці і розвивати державно-приватне партнерство. Наш фінансовий ресурс обмежений, ми не можемо задовольнити всіх. Але повинні допомогти тим, хто допоможе іншим. Це проекти з високим мультиплікатором, які повертають інвестиції через податки і створюють нові робочі місця».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Також упродовж двох тижнів Кабмін оприлюднить результати аудиту держави, заявив Зеленський. Він зазначив, що необхідно зменшити частку держави в економіці. Разом з тим, державі необхідна й стратегія до 2030 року, наголосив Зеленський.

«Всім нам потрібно чітке бачення — куди і чому повинна рухатися наша економіка до 2030 року. Знаю, що така робота велася урядом. Тому разом із результатами аудиту держави очікуємо і презентацію розвитку економічних векторів України до 2030 року».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Також президент запевнив, що Україна продовжить своє співробітництво з МВФ, Всесвітнім банком та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

«Безвізовому режиму України з Європою нічого не загрожує ... Це ж стосується й співпраці з МВФ, яку ми продовжуємо. Так само, як і зі Всесвітнім банком і ЄБРР».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Водночас президент заявив, що держава вже почала роботу над Стратегією розвитку економіки Донецької та Луганської областей, що включатиме податкові та митні преференції, страхування військово-політичних ризиків для інвесторів, арбітраж за міжнародними стандартами.

Також одним із найважливіших здобутків Зеленський назвав відкриття ринку землі.

Зеленський про цифровізацію

За словами Зеленського, вже 26 млн українців можуть використовувати додаток «Дія», в якому містяться електронні права, паспорт та свідоцтва про реєстрацію автівки. Президент наголосив, що Україна стала першою державою з електронним паспортом.

Крім того, наступні вибори взагалі можуть відбутися онлайн.

«Наша мета на найближчі роки — 100% державних послуг онлайн. А на наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливість, за бажанням, голосувати в інтернеті».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Також із наступного року жодна державна установа не зможе вимагати від громадян будь-які документи у паперовому вигляді.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини