Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Інтерв'ю Зеленського: українська вакцина проти коронавірусу, відмова від локдауну та провал з МВФ

Інтерв'ю Володимира Зеленського для українських телеканалів. Фото: Офіс президента

Інтерв'ю Володимира Зеленського для українських телеканалів. Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський дав інтерв'ю чотирьом українським телеканалам. У ньому він розповів про незалежність антикорупційних органів, економічний розвиток Донбасу, соціальні реформи та українську вакцину проти коронавірусу.

Зеленський про антикорупційні органи

Президент заявив, що ніяк не впливає на діяльність антикорупційних органів. Єдиний спосіб, яким він може вплинути на Генпрокуратуру, це запропонувати нову кандидатуру Генпрокурора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зеленський наголосив, що якщо чинна генпрокурорка Ірина Венедіктова не покаже результатів до Нового року, доведеться її замінити.

«Якщо Генпрокурор не показуватиме результати, то я можу вплинути й запропонувати іншу кандидатуру».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Зеленський про вільну економічну зону на Донбасі

Президент також пояснив, що мається на увазі, коли йдеться про створення вільної економічної зони на Донбасі. Зеленський наголосив, що йдеться не про окуповану територію, а про ті райони, які є вільними.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, він зазначив, що без вільної економічної зони не вдасться відновити Донбас. Також така ініціатива є важливим моментом для закінчення війни.

«У мене є відчуття, що туди прийдуть великі гроші, які зможуть зробити все, щоби Донбас зростав. І це буде великий вплив на людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Вони бачитимуть, що жити у вільній Україні краще».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Зеленський про співпрацю з МВФ

Президент зазначив, що економіка України роками будувалася в такий спосіб, що стало неможливо жити без грошей від МВФ.

Зеленський зазначив, що, на його думку, Україна виконала всі умови, які висунув Фонд. Однак затримка з отриманням другого траншу від МВФ пов'язана з протидією певних людей як в уряді, так і поза межами країни.

Водночас президент відмовився назвати, кого саме він має на увазі.

«Є вимоги Міжнародного валютного фонду. Я вважаю, що ми зробили все. Це моя особиста думка. Але я вважаю, і це правда, що як всередині країни, так і поза нею є люди, які працюють проти держави. І вони, повірте мені, лобіюють свої інтереси, свою зацікавленість, щоби стабільності в Україні не було».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Зеленський про соціальні реформи

Президент зазначив, що нещодавнє підвищення зарплат насправді є тягарем для держави. Однак воно було необхідним, адже «соціалку» в Україні потрібно підвищувати.

Також Зеленський наголосив на індексації пенсій. Так, наприклад, пенсіонери старші за 80 років завдяки доплаті отримують набагато більші пенсії, ніж раніше.

Водночас він прокоментував і заяву прем'єра Дениса Шмигаля щодо відсутності грошей у Пенсійному фонді через 15 років. За його словами, основною проблемою буде відсутність податків. Адже саме податки наповнюють бюджет, з якого виділяються кошти на соцвиплати.

«Молодь виїжджає... Країна старіє. Відсутність підприємств призведе до того, що нікому буде сплачувати податки».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Однак вивести підприємців із тіні допоможе цифровізація держави, яка призведе до зменшення корупції.

Зеленський про карантин і українську вакцину проти коронавірусу

За словами президента, уряд не планує посилення карантинних обмежень. Локдауну не буде, навіть попри те, що кількість хворих на коронавірус зросла до 6-7 тис. на день. Жорсткіший карантин може призвести до повного зупинення економіки.

Крім того, Зеленський розповів про те, що в Україні з'явиться власна вакцина проти коронавірусу. Її розробленням займаються вже пів року. Однак якщо з'явиться вакцина в іншій країні, то Україна придбає саме її.

«Ми не можемо говорити про все, бо мають пройти клінічні дослідження, і це правда, не маємо права. Вона, скажу правду, є унікальною. Це не пафос і не популізм. Вона унікальна, бо не така, як інші. У нас є матеріали, що дослідження велися, але не на людях, утім, велися».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини