Пенсії через 15 років: Гройсман звинуватив Шмигаля у відсутності стратегії

Володимир Гройсман. Фото: УНІАН

Володимир Гройсман. Фото: УНІАН

Колишній прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував заяву чинного прем'єра Дениса Шмигаля щодо банкрутства Пенсійного фонду через 15 років.

На думку Гройсмана, з огляду на заяву Шмигаля, у чинної влади підтримка людей не стоїть на першому місці. Про це він заявив в ефірі каналу «Україна 24».

Також експрем'єр зазначив, що не побачив шляхів розв'язання проблеми.

Telegram Logo

«Завдання не в тому, щоби скорочувати кількість пенсіонерів, а в тому, щоби створювати нові робочі місця», — наголосив Гройсман.

Ситуацію в Пенсійному фонді може розв'язати саме створення додаткових робочих місць, зростання зарплат і можливості для реалізації людей, пояснив він.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Також Гройсман додав, що для розв'язання демографічної кризи варто підтримувати народжуваність на кшталт введення програми «Пакет малюка», яка з'явилася 2018 року. Однак цього року програму скасували, а нещодавно ухвалили законопроєкт, згідно з яким цю ініціативу повернули.

Контекст. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, виступаючи перед студентами Львівської політехніки, озвучив прогноз, що держава не зможе виплачувати пенсії через 15 років, оскільки працездатність населення падає.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини