Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НМТ-2022: як проходитиме мультипредметний тест під час повітряної тривоги

ЗНО 2022 і повітряна тривога – роз’яснення МОН. Фото: Pixabay

ЗНО 2022 і повітряна тривога – роз’яснення МОН. Фото: Pixabay

Спрощене ЗНО-2022 у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ) учасники проходитимуть у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах. З огляд на бойові дії в країні приміщення для тестування обирались за критерієм наявності у ньому або поблизу укриттів.

Як проходитиме НМТ у випадку повітряної тривоги

  • У разі якщо тривога буде нетривалою, учасники тестування разом з інструкторами покинуть приміщення і перемістяться до укриття. По її завершенню тест продовжиться.
  • У разі якщо тривога триватиме довго, тестування буде зупинено, а учасники отримають змогу знову спробувати свої сили під час додаткової сесії.

Де можна скласти НМТ-2022

Долучитись до проходження мультипредметного тесту учасники можуть, як в Україні, так і за кордоном. У першому випадку, планується, що екзаменаційні центри функціонуватимуть у Києві та 21 області. Враховуючи ситуацію, провести тест на Луганщині, Херсонщині, Донеччині та в Криму неможливо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За межами України основна сесія НМТ відбуватимуться в Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Польщі Португалії, Румунії, Словаччині, Угорщині, Франції, Хорватії, Чехії і Швеції.

Додаткова закордонна сесія відбуватиметься у Фінляндії (Гельсінкі) й Люксембурзі, США (Нью-Йорк та Сакраменто), Словенії (Марібор), Німеччині (Берлін), Швейцарії (Берн), Туреччині (Анкара), Грузії ( Тбілісі), Греції (Афіни), Канаді (Едмонтон, Торонто).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: після скасування ЗНО через повномасштабне вторгнення росії в Україну вступ до вищих навчальних закладів цьогоріч відбуватиметься за спрощеною процедурою – на основі НМТ. Відповідний законопроєкт Рада ухвалила 24 березня.

Тестування проходитиме в три сесії: основна (18 липня — 10 серпня); додаткова (16 — 20 серпня) та спеціальна (12 — 16 вересня).

Національний мультипредметний тест складатиметься з трьох блоків.

  • НМТ з математики — міститиме 20 завдань. Завдань із розгорнутою відповіддю не буде.
  • Блок НМТ з української мови — міститиме завдання, що відповідають чинній програмі ЗНО. Загалом буде 20 завдань. У тесті не буде завдань з української літератури.
  • У блоці тесту з історії України буде 20 завдань. МОН підготувало рекомендації, як підготуватися до НМТ з історії.


Коментарі

Всі новини