Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НМТ-2022: у додатковій сесії візьмуть участь 13 тисяч осіб

НМТ 2022: останні новини Фото: Pixabay

НМТ 2022: останні новини Фото: Pixabay

11 липня 2022 року міністр освіти та науки Сергій Шкарлет нагадав, що до 18 липня триває перший етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ-2022 через інформаційну сторінку.

За даними УЦОЯО, бажання складати спрощене ЗНО-2022 у цій сесії підтвердили понад 13 тис. осіб. Намір скласти національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах України підтвердили приблизно 12 тис. осіб, за кордоном – майже 1,4 тис.

На цьому етапі також реєструються ті учасники, які не мали доступу до інтернету, не змогли підтвердити участь в основній сесії або обрали участь у додатковій сесії через те, що країна, у якій вони перебувають, доступна саме в період цієї сесії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наразі потенційні учасники обирають населений пункт із запропонованого переліку, а 1 — 10 серпня 2022 року мають надати остаточну інформацію про намір скласти НМТ-2022 в обраному місці.

Додаткова сесія НМТ-2022 в Україні відбудеться у 21 області та місті Києві. Нині неможливо провести НМТ в АР Крим, місті Севастополі, а також Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Національний мультипредметний тест складатиметься з трьох блоків:

  • Тест із математики міститиме 20 завдань. Завдань із розгорнутою відповіддю не буде.
  • Тест з української мови міститиме завдання, що відповідають чинній програмі ЗНО. Загалом буде 20 завдань. У тесті не буде завдань з української літератури.
  • У блоці тесту з історії України буде 20 завдань. МОН підготувало рекомендації, як підготуватися до НМТ з історії.

Коментарі

Всі новини