Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗНО-2022: 21 червня розпочався другий етап підтвердження участі у мультипредментому тесті

НМТ 2022: як підтвердити участь у мульпредментому тесті та скільки на це є часу. Фото: Український центр оцінювання якості освіти

НМТ 2022: як підтвердити участь у мульпредментому тесті та скільки на це є часу. Фото: Український центр оцінювання якості освіти

У вівторок, 21 червня, стартував другий етап підтвердження абітурієнтами участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Процедура триватиме до 7 липня, повідомляє Міністерство освіти та науки України. Цьогоріч після скасування ЗНО через повномасштабне вторгнення росії в Україну вступ до вишів відбуватиметься з огляду на результати НМТ.

Цей етап підтвердження передбачає вказання учасником назви населеного пункту, де він складатиме тестування. Для цього необхідно перейти на інформаційну сторінку та обрати назву відповідного міста із запропонованого списку.

Quote«Важливо! Якщо кількість вступників, які хочуть складати тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку», — наголосили у МОН.

Винятково за умови проходження обох етапів підтвердження з 12 липня 2022 року учасник отримає змогу завантажити запрошення, яке водночас є й перепусткою на НМТ. Завантажити його можна на інформаційній сторінці в розділі «Місце проведення».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: після скасування ЗНО через повномасштабне вторгнення росії в Україну вступ до вищих навчальних закладів цьогоріч відбуватиметься за спрощеною процедурою – на основі НМТ. Відповідний законопроєкт Рада ухвалила 24 березня.

Тестування проходитиме в три сесії: основна (18 липня — 10 серпня); додаткова (16 — 20 серпня) та спеціальна (12 — 16 вересня).

Підписуйтесь на нас в Google News!

У квітні Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту, який можна пройти онлайн. Потренуватися можна за посиланням.


Коментарі

Всі новини