Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НМТ-2022. Як підтвердити участь у мультипредметному тесті та скільки на це є часу

Спрощене ЗНО-2022: інструкція як підтвердити участь у НМТ 2022. Фото: nus.org.ua

Спрощене ЗНО-2022: інструкція як підтвердити участь у НМТ 2022. Фото: nus.org.ua

Сьогодні, 20 травня, стартував етап підтвердження абітурієнтами участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Процедура триватиме до 7 червня (включно), повідомляє Міністерство освіти та науки України. Цьогоріч після скасування ЗНО через повномасштабне вторгнення росії в Україну вступ до вишів відбуватиметься з огляду на результати НМТ.

Як підтвердити участь у складанні національного мультипредметного тесту

Спершу учасник має зайти на інформаційну сторінку та заповнити форму, яку розміщено у вкладці «Підтвердження участі в НМТ». Тут необхідно вказати:

  • країну/регіон України та населений пункт, у якому учасник перебуватиме на момент основної сесії тестування (18 липня — 4 серпня);
  • внести ім’я та прізвище;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ»;
  • після виконання перерахованих вище кроків учасник отримає повідомлення про успішне підтвердження участі та нагадування про обов’язкову участь у другому етапі підтвердження.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На другому етапі (триватиме з 21 червня до 7 липня) в учасника є можливість остаточно визначитися з місцем, де він складатиме тест.

Винятково за умови проходження обох етапів підтвердження з 12 липня 2022 року учасник отримає змогу завантажити запрошення, яке водночас є й перепусткою на НМТ. Завантажити його можна на інформаційній сторінці в розділі «Місце проведення».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Якщо учасник не встиг підтвердити участь у відведений час (з 20 травня до 7 червня), він не матиме змоги взяти участь в основній сесії тестування.

Контекст. Нагадаємо: після скасування ЗНО через повномасштабне вторгнення росії в Україну вступ до вищих навчальних закладів цьогоріч відбуватиметься за спрощеною процедурою – на основі НМТ. Відповідний законопроєкт Рада ухвалила 24 березня.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня — 10 серпня;
  • додаткова: 16 — 20 серпня;
  • спеціальна: 12 — 16 вересня.

Національний мультипредметний тест складатиметься з трьох блоків.

  • НМТ з математики — міститиме 20 завдань. Завдань із розгорнутою відповіддю не буде.
  • Блок НМТ з української мови — міститиме завдання, що відповідають чинній програмі ЗНО. Загалом буде 20 завдань. У тесті не буде завдань з української літератури.
  • У блоці тесту з історії України буде 20 завдань. МОН підготувало рекомендації, як підготуватися до НМТ з історії.

У квітні Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту, який можна пройти онлайн. Потренуватися можна за посиланням.

Коментарі

Всі новини