Facebook Pixel

Зеленський скасував свій виступ перед Сенатом в останній момент

Президент України Володимир Зеленський в останній момент скасував свій виступ перед Сенатом США. Про це заявив журналіст CNN з посиланням на лідера більшості у Верхній палаті Конгресу Чака Шумера.

Quote«Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер заявив, що президент України Зеленський більше не збирається бути віртуально присутнім на секретному брифінгу через питання, що виникло в останню хвилину. За словами законодавців, Зеленський також не з’явився віртуально на брифінгу в Палаті представників щодо України», — уточнює журналіст.
QuoteSenate Majority Leader Chuck Schumer says Ukrainian President Zelensky is not going to attend classified briefing virtually anymore because of a last-minute matter. Zelensky also didn’t end up appearing virtually at the House briefing on Ukraine, lawmakers said.
Quote— Manu Raju (@mkraju) December 5, 2023

Шумер додав: він упевнений, що необхідно підтримати Україну, і відкладати голосування за підтримку далі неможливо.

Quote«Подробиці, думаю, дізнаємося пізніше. Але виглядає так, що завтра пакет Байдена на $106 млрд не пройде без включення вимоги щодо кордону США та Мексики. Тому сподіваємося на те, що в рамках подальших компромісів все для нас буде ок», — коментує нардеп Ярослав Железняк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉