Зеленський доручив Кабміну додати українцям свят

Президент доручив Кабміну розглянути питання надання державного статусу окремим релігійним святам. Фото: «Пикабу»

Президент доручив Кабміну розглянути питання надання державного статусу окремим релігійним святам. Фото: «Пикабу»

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розглянути питання надання державного статусу окремим релігійним святам, зокрема таким, як Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-ха-Шана, Ханука, Великдень християн західного обряду та іншим.

Відповідний указ президент підписав 30 липня.

Як зазначається в ньому, таку пропозицію зроблено з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав і можливостей всіх віруючих, шанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального і багатоконфесійного.

Telegram Logo

Уряд має вивчити це питання та виробити пропозиції по взаємодії з Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам'яті, після чого внести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект.

Додатково. Президент Володимир Зеленський продав майже за 13,5 млн грн земельну ділянку та нерухомість. Вірогідним покупцем стала дружина заступника голови фракції «Слуга народу» Юрія Киселя.

Нардеп з фракції «Голос» Ольга Стефанишина заявила, що розмовляла із президентом Володимиром Зеленським на тему медичної реформи і зрозуміла, що він не розуміє різницьи між первинною та вторинною ланками медичної допомоги.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини