Facebook Pixel

Зірвані відпустки, нескінченні черги та затримка документів: Міграційна служба повідомила про збій

Збій у Міграційній службі: українцям затримують документи. Фото: УНІАН

Збій у Міграційній службі: українцям затримують документи. Фото: УНІАН

Державна міграційна служба (ДМС) повідомила про технічні несправності каналів зв'язку обладнання, що призводить до тимчасових затримок в оформленні документів.

Спеціалісти намагаються усунути неполадки, однак проблеми з оформленням документів в окремих підрозділах Служби все ще є. Про це повідомила пресслужба ДМС у Facebook.

У ДМС запевнили, що тим, хто зареєструвався в електронній черзі, але через технічні несправності не зміг подати документи, знову реєструватися не потрібно. Тільки-но несправності усунуть, громадян поінформують.

Telegram Logo

Водночас у коментарях під постом ДМС користувачі зазначили, що в деяких областях база якийсь час працює, а потім знову припиняє роботу. Наприклад, деяким громадянам вдалося забрати документи в Голосіївському ЦНАПі. Крім того, громадяни масово скаржаться на зірвані поїздки через неможливість отримати документи.

Зокрема, у кол-центрі одного зі ЦНАПів деяким користувачам повідомили, що краще звернутися до Служби в понеділок.

Контекст. Проблеми в роботі сервісів ДМС почалися ще 7 липня. Однак повідомлення про технічні роботи на серверному обладнанні з'явилося лише ввечері 8 липня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини