Facebook Pixel

IQOS, Glo та вейпи під загрозою: Рада підтримала заборону реклами

Верховна Рада прийняла за основу закон, який забороняє рекламу електронних сигарет. Це рішення підтримало 284 депутати.

Законопроєкт передбачає заборону на рекламу тютюнових виробів, знаків для товарів та послуг. Також заборона розповсюджується на електронні сигарети, рідини для таких пристроїв та знаки для товарів, якими випускаються електронні сигарети та рідини.

Зокрема, парламентський комітет запропонував додати до переліку заборонених для реклами й тютюнові вироби для електричного нагрівання та пристрої для споживання таких виробів.

Telegram Logo

Також до другого читання буде розглянуто введення адміністративної відповідальності за порушення законодавства з регулювання обігу електронних сигарет, рідин для них та виробів для електричного нагрівання тютюну.

Контекст. Кабмін 27 липня 2020 року ухвалив постанову, яка зобов'язала Державну податкову службу адмініструвати акцизний податок, що стягується з рідин для електронних сигарет (вейпів), і ліцензувати діяльність з їхнього виробництва.

Зокрема, «Філіп Морріс Україна» у 2020 році виступила проти підвищення податку на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) на 320%. Також компанія пригрозила зупиненням інвестицій в Україну.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини