Facebook Pixel

За розміщення євробондів Vodafone візьмуться українська інвесткомпанія та міжнародні банки

Фото: gullivercenter.com

Фото: gullivercenter.com

Український мобільний оператор «Vodafone-Україна» 28 січня почне проводити зустрічі з інвесторами для випуску перших євробондів у доларах.

Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомило джерело в банківських колах.

Передбачається, що «Vodafone-Україна» розмістить п'ятирічні євробонди з дворічним опціоном. Зустрічі з інвесторами будуть проходити до 31 січня в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні.

Telegram Logo

За даними співрозмовника агентства, організаторами road show виступлять американський фінансовий холдинг J. P. Morgan, австрійська банківська група Raiffeisen Bank International, українська інвестиційна компанія Dragon Capital, а також ICBC Standard Bank.

Контекст. У квітні 2019 року «Vodafone-Україна» випустила єврооблігації на суму 90 млн євро з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від цього розміщення оператор планував використовувати переважно для придбання ліцензій LTE і частково для будівництва мережі.

Акціонери «Vodafone-Україна» 20 січня 2020 року дозволили залучити до $1 млрд фінансування на розвиток компанії. Кошти будуть залучатися поетапно — спочатку до $500 млн.


Другий за величиною оператор мобільного зв'язку «Vodafone Україна» є частиною міжнародної групи «МТС». У грудні 2019 року компанія NEQSOL Holding (належить Насібу Гасанову), до складу якої входить азербайджанський оператор Bakcell, купила мобільний оператор.

Нещодавно керівник аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращій оцінював бізнес «Vodafone Україна» в $1,2-1,3 млрд. За підсумками 2018 року, як порівняти з 2017-м, оператор скоротив чистий прибуток на 18,1% — до 1,8 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини