Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З росії втік навіть її власний бренд смартфонів. Inoi переїхав до Естонії

З рф пішов російський бренд телефонів Inoi. Фото: setphone.ru

З рф пішов російський бренд телефонів Inoi. Фото: setphone.ru

Слідом за іноземними компаніями з російського ринку вирішив піти й вітчизняний бренд мобільних телефонів Inoi. Як пише видання «Коммєрсант», він змінив російську прописку на естонську.

Бренд Inoi, який випускав смартфони та кнопкові телефони китайського складання, був першим, на якому застосовувалася місцева ОС «Аврора». Утім, нею бренд користувався недовго й перейшов на Android. У 2019 році Inoi посідав перше місце в рейтингу постачань до рф бюджетних мобільних пристроїв. Станом на зараз його частка в продажах смартфонів обвалилася до менш як 1%, кнопкових телефонів – до 5,9%.

За даними опитаних виданням експертів, втеча російського бренду з країни відбулася вперше в історії. Вони переконані, що вихід із російського ринку пов’язаний із наміром зберегти іноземних партнерів і постачання.

Контекст. Раніше цього дня стало відомо, що Mercedes-Benz продала свій завод «Мерседес-Бенц Московія» на росії. Компанія стала третім великим автовиробником, який пішов із ринку рф. Раніше це зробили Renault і Nissan.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини